0

Andrzej Myśliwiec odchodzi z GKS-u Jastrzębie

Andrzej Myśliwiec nie będzie już trenerem GKS-u 1962 Jastrzębie. Od nowego roku drużynę najprawdopodobniej poprowadzi dotychczasowy trener Granicy Ruptawa Grzegorz Łukasik.

2011-12-24 00:00 Autor: gs
Szymon Prostacki był załamany po meczu. To przez jego błąd GKS nie zwyciężył w Wiśle.
0

GKS Jastrzębie remisuje w Wiśle

Fatalny błąd Szymona Prostackiego zdecydował, że GKS nie wywiózł z Wisły trzech punktów. Jastrzębianie w 90. minucie spotkania stracili bramkę po uderzeniu z 60 metrów.

2011-11-06 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archwium
0

GKS 1962 Jastrzębie wygrywa w Marklowicach

Piłkarze GKS-u Jastrzębie odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie pokonując Polonię Marklowice 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 86. minucie Paweł Polak.

2011-09-17 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie znów gromi w Pucharze Polski

GKS 1962 Jastrzębie po raz kolejny rozbił rywala w podokręgowym Pucharze Polski. Tym razem GKS wygrał 9:1 z występującym w lidze okręgowej Górnikiem Radlin.

2011-09-14 00:00 Autor: Redakcja
Bohaterem sobotniego meczu był Marek Sobik
1

GKS 1962 Jastrzębie: pewne zwycięstwo z KS Żory

GKS 1962 Jastrzębie pokonał na własnym boisku przedostatni w tabeli KS Żory 4:0. Zawodnikiem spotkania został Marek Sobik, który popisał się hat-trickiem.

2011-09-10 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
GKS 1962 Jastrzębie podejmuje KS Żory
0

GKS 1962 Jastrzębie zagra przed własną publicznością w 6. kolejce II grupy śląskiej IV ligi z przedostatnim w tabeli KS-em Żory. Początek spotkania w sobotę 10 września o godzinie 17:00.

2011-09-09 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Piłka nożna: D. Dziadek z Żor do Jastrzębia
0

Damian Dziadek będzie w sezonie 2011/2012 piłkarzem GKS Jastrzębie.

2011-07-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: gksjastrzebie.com.pl
GKS Jastrzębie: przygotowania do sezonu
0

Przedstawiamy rywali piłkarzy GKS-u Jastrzębie w IV lidze i sparingpartnerów w sezonie 2011/2012.

2011-07-06 00:00 Autor: Redakcja, źródło: gksjastrzebie.com