AZS Olsztyn

Jastrzębski Węgiel w półfinale mistrzostw Polski
0

Jastrzębski Węgiel przed własną publicznością rozegrał mecz rewanżowy ćwierćfinału PlusLigi. Miejscowi wygrywając w pierwszym meczu 3:0, potrzebowali do awansu 1 meczowego punktu, czyli wygranych dwóch setów. Zobacz jak przebiegał mecz przy Al. Jana Pawła w Jastrzębiu-Zdroju.

2024-04-14 11:06 Autor: KB
Jastrzębski Węgiel pokonał rywala. To nie był mecz, to był bój
0

W meczu 22. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel po ciężkim boju pokonał Indykpol AZS Olsztyn.

2021-01-24 09:02 Autor: ab, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: goście wyjeżdzają z wygraną
0

To była zacięta rywalizacja. Niestety Jastrzębski Węgiel na własnym boisku uległ Indykpolowi AZS Olsztyn 2:3.

2019-02-21 16:02 Autor: ap, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w meczu wyjazdowym z Indykpolem AZS Olsztyn. To czwarty komplet punktów jastrzębian w tym roku
0

Jastrzębski Węgiel: czwarty komplet punktów w tym roku

W poniedziałek 1 lutego drużyna Jastrzębskiego Węgla zmierzyła się w wyjazdowym meczu Plus Ligi z Indykpolem AZS Olsztyn i po zaciętym czwartym secie zwyciężyła 3:1, co jest czwartym z rzędu kompletem punktów. Następny mecz 10 lutego, a przeciwnikiem będzie drużyna BBTS-u Bielsko-Biała.

2016-02-03 13:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Wysoka forma siatkarzy

To był trzeci ligowy mecz w tym roku i trzeci wygrany. Tym razem Jastrzębski Węgiel we własnej hali wygrał 3:0 z Indykpolem AZS Olsztyn. Znowu zabrakło Zbigniewa Bartmana.

2015-01-18 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wygrał w Olsztynie

W meczu 16. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Indykpolem AZS-em Olsztyn 3:1.

2013-01-20 00:00 Autor: mw; źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębska drużyna bez większych problemów pokonała na własnym parkiecie w trzech setach Indykpol AZS Olsztyn. Przedostatnia drużyna Plus Ligi nie miała argumentów, aby przeciwstawić się solidnej grze Pomarańczowych.

2012-11-17 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: Zwycięsko z Olsztynem

Z niemałymi problemami ale zwycięsko zakończyli siatkarze Jastrzębskiego Węgla swój mecz w Olsztynie. Po zaciętym spotkaniu pokonali AZS Olsztyn 3:1.

2012-02-11 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: Daleki wyjazd do Olsztyna

Blisko 550 km. będą musieli pokonać siatkarze z Jastrzębia w drodze do Olsztyna na mecz 13. kolejki PlusLigi. Miejmy nadzieję, że trzynastka okaże się szczęśliwa dla naszego zespołu i z Warmii przywiezie komplet punktów.

2012-02-10 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Kolejne trzy punkty Jastrzębskiego Węgla

Trzecie z rzędu zwycięstwo w PlusLidze odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Po cztero-setowym pojedynku pokonali AZS Olsztyn 3:1. MVP spotkania został kapitan Jastrzębia, Zbigniew Bartman.

2011-10-22 00:00 Autor: Mateusz Matkowski