Biegi

Poprzednia edycja biegu zakończyła się sukcesem. Obecnie zapisanych jest już ponad 650 zawodniczek
0

Trwają zapisy na III Jastrzębski Bieg Kobiet. Ponad 650 zgłoszonych kobiet

Trwają zapisy na III edycję Jastrzębskiego Biegu Kobiet. Do tej pory zapisało się ponad 650 zawodniczek.

2016-03-20 11:45 Autor: ps, źródło: organizator
Sebastian Urbanek i Joanna Paraluk odnotowali bardzo dobre starty podczas zawodów halowych w Ostrawie
0

Świetne wyniki zawodników jastrzębskiego Klubu Biegacza na zawodach w Ostrawie

Na zawodach halowych w Ostrawie wystąpili zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Odnotowali tam bardzo dobre rezultaty, wśród których przełamana została bariera 50 sekund w biegu na 400 m oraz pobity został rekord klubu sprzed 19 lat.

2016-02-09 16:20 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR
Poprzednia edycja biegu zakończyła się sukcesem. Czy i tym razem frekwencja dopisze?
0

Ruszyły zapisy na III Jastrzębski Bieg Kobiet

Zapisy na III Jastrzębski Bieg Kobiet "Kobiety na 5+" zostały otwarte i potrwają do 7 maja 2016 roku.

2016-01-12 14:10 Autor: ps, źródło: organizator
68 osób wzięło udział w VII Jastrzębskim Teście Coopera
0

Rekordowy VII Jastrzębski Test Coopera - ponad 60% uczestników w najwyższej klasie

68 zawodników wzięło udział w VII Jastrzębskim Teście Coopera. Osiągnięte rezultaty okazały się nadspodziewanie dobre.

2015-10-13 12:30 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1

Bieg Siedmiu Szczytów z udziałem naszych zawodników

Czterech jastrzębian weźmie udział w Biegu Siedmiu Szczytów. Zawody odbędą się w Lądku Zdroju w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich.

2015-07-10 07:15 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Młodzieżowa Liga Biegowa rozstrzygnięta!

V Edycja Grand Prix Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie dobiegła końca. W czterech biegach szacuje się ponad 1200 osobostartów w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

2015-04-25 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Dziuk siódmą Polką podczas Mistrzostw Polski Kobiet w Maratonie

Dagmara Dziuk na DOZ Maraton Łódzki PZU wywalczyła siódme w miejsce w klasyfikacji mistrzostw Polski i poprawiła swój rekord życiowy. A wynik mógł być jeszcze lepszy.

2015-04-23 10:16 Autor: mkor, źródło: KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

Urbanek dziesiątym juniorem w kraju na 400 m

Sebastian Urbanek pobił rekord życiowy. podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu, a zawody zakończył ostatecznie na 10. miejscu.

2015-02-22 20:41 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Dobry sylwestrowy start jastrzębskich biegaczy

Andrzej Włoch i Rafał Zieliński pożegnali rok 2014 Biegiem Sylwestrowym. W Karwinie pobiegli na dystansie 10km. Jak się spisali?

2015-01-03 13:53 Autor: mkor, źródło: KB Jastrzębie-Zdrój
0

Rusza Młodzieżowa Liga Biegowa!

Już po raz piąty uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich rozpoczną biegową rywalizację. Przed nami kolejna edycja Grand Prix Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie.

2014-09-12 07:00 Autor: mkor, źródło: MOSiR