BKS Jastrzębie

Najlepsi bracia na Śląsku
0

Medalowe zdobycze BKS-u Jastrzębie! W miniony weekend w Jaworznie odbyły się Mistrzostwa Śląska w boksie amatorskim. Bracia Antoni i Oskar Brzozok wywalczyli złoto i srebro.

2019-03-11 12:13 Autor: ap
Ludzie z pasją: boks jest całym jej życiem
0

Laura Grzyb to nie tylko piękna kobieta, ale przede wszystkim zawodniczka reprezentująca raczej męską dyscyplinę sportu. Specjalnie dla nas opowiada o swoich treningach, wyrzeczeniach, mocnych i słabych stronach, a także pierwszej walce.

2017-06-03 13:41 Autor: Patrycja Wróblewska-Wojda
Nie żyje słynny bokser i olimpijczyk Andrzej Biegalski
0

Wczoraj, w wieku 64 lat zmarł Andrzej Biegalski. Słynny bokser i olimpijczyk od wielu lat związany był z miastem Jastrzębie-Zdrój.

2017-03-15 12:41 Autor: pww
Laura Grzyb obroniła tytuł mistrzyni Polski!
0

Kolejne Mistrzostwa Polski Seniorek w boksie i kolejne zwycięstwo jastrzębianki. Zawodniczka BKS-u Jastrzębie dotarła do finału, w którym pokonała na punkty Milenę Zglenicką.

2017-03-13 18:00 Autor: df
Katarzyna Bujko wicemistrzynią Polski w boksie!
0

W miniony weekend juniorka BKS-u Jastrzębie wzięła udział w Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie. Jastrzębianka łatwo pokonała przeciwniczki z kategorii do 60 kg. Niestety w finale uległa bokserce z Białegostoku.

2017-03-06 19:15 Autor: df, źródło: BKS Jastrzębie
2

Boks wraca do Jastrzębia. Polska zmierzy się z Ukrainą

Po 10 latach boks wraca do Jastrzębia. Już 15 września na ringu w hali widowiskowo-sportowej zmierzą się reprezentantki Polski z Ukrainkami.

2012-08-31 00:00 Autor: pww
Dwa złota jastrzębianek na Mistrzostwach Śląska w boskie
0

Wiktoria Sądej i Laura Grzyb wywalczyły złote medale w kategorii kadetek na VI Otwartych Mistrzostwach Śląska Kobiet w boksie, które w dniach 22-24 września odbyły się w Gliwicach.

2011-09-27 00:00 Autor: Redakcja
Boks: Laura Grzyb wicemistrzynią Europy
0

Zawodniczka BKS-u Jastrzębie Laura Grzyb wywalczyła srebrny medal na odbywających się w rosyjskim Orienburgu III Mistrzostwach Europy Juniorek i Kadetek w boksie.

2011-09-03 00:00 Autor: Redakcja