CIARKO PBS BANK STS SANOK

JKH po porażce z STS-em Sanok odpadł w ćwierćfinale play-off i zajął piąte miejsce w ostatecznej klasyfikacji
0

JKH GKS Jastrzębie przegraną w Sanoku kończy sezon na piątym miejscu

Po trzech "medalowych" sezonach hokeiści JKH GKS Jastrzębie kończą rozgrywki na piątym miejscu. Zdecydował o tym trzeci mecz ćwierćfinału, w którym jastrzębianie przegrali z Sanokiem 0:1, a przesądzający o losach rywalizacji cios zadał na 62 sekundy przed końcem Robert Kostecki.

2016-02-24 16:10 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie poniósł porażkę w dwóch pierwszych meczach ćwierćfinałowej fazy play-off. Rywalem jastrzębian są hokeiści z Sanoka
0

Fatalna sytuacja jastrzębskich hokeistów

Po dwóch ćwierćfinałowych meczach play-offu hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają niezwykle trudną sytuację. Jastrzębianie oba mecze na własnym boisku przeciwko ekipie z Sanoka przegrali i zwycięstwo z ćwierćfinale będzie stanowić nie lada wyzwanie.

2016-02-21 12:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zmierzy się w fazie ćwierćfinałowej play-off z Ciarko PBS Bank STS Sanok
0

JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna w piątek play-offowy bój z STS-em Sanok

19 i 20 lutego rozegrane zostaną pierwsze mecze w ramach hokejowych play-offów. Przeciwnikiem jastrzębskich hokeistów będzie drużyna Ciarko PBS Bank STS Sanok.

2016-02-17 16:10 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Piątkowa porażka z Sanokiem była dziewiątą z rzędu przegraną JKH GKS Jastrzębie w Polskiej Hokej Lidze
0

Porażka JKH z Sanokiem dziewiątą przegraną jastrzębian z rzędu

Hokeiści z Podkarpacia wyjątkowo dobrze radzą sobie na Jastorze, gdzie w tym sezonie wygrali po raz trzeci za trzy punkty. David Zabolotny aż pięciokrotnie wyciągał krążek z bramki. Jastrzębianie trafili tylko raz, gdy w ósmej minucie wynik meczu otworzył Tomasz Kulas.

2016-01-24 15:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze drużynę STS-u Sanok. Do gry po kontuzji wraca co najmniej czterech graczy
0

Już jutro na Jastorze JKH GKS Jastrzębie zagra z STS Sanok

22 stycznia o godz. 19:00 rozpocznie się na Jastorze mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Ciarko PBS Bank STS Sanok.

2016-01-21 11:55 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zagra jutro na wyjeździe z drużyną Ciarko PBS Bank STS Sanok
0

Już jutro jastrzębscy hokeiści zagrają na wyjeździe z Sanokiem

Już jutro, w piątek, o godz. 18:00 rozpocznie się mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Ciarko PBS Bank STS Sanok a JKH GKS Jastrzębie.

2016-01-07 15:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie przegrał na Jastorze 2:3 z zespołem z Sanoka. W piatek 11 grudnia mecz na wyjeździe z Unią Oświęcim
0

Porażka JKH w meczu z Sanokiem. W piątek wyjazdowe starcie z Unią Oświęcim

Po zwycięstwie z GKS-em Tychy w rzutach karnych hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmowali na Jastorze drużynę Ciarko PBS Bank STS Sanok. Z tego pojedynku zwycięsko już jednak nie wyszli.

2015-12-09 13:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zwyciężył w Sanoku po rzutach karnych i dramatycznym pościgu za rywalem
0

Udany pościg jastrzębskich hokeistów. Zadecydowały karne

Z dalekiej podróży wrócili w niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po dwóch tercjach wicemistrz przegrywał już 1:5, ale podopieczni Roberta Kalábera walczyli dzielnie do ostatniej minuty.

2015-11-23 17:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

Hokeiści z Jastrzębia wygrywają trzeci raz z rzędu

Jastrzębski Klub Hokejowy odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu, w meczu w, którym przeciwnikiem było Ciarko PBS Bank STS Sanok.

2015-09-20 08:41 Autor: mkor, źródło: JKH