Ciarko Sanok

JKH: dziś na Jastorze mecz z Sanokiem
0

Dziś o godzinie 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na własnej tafli Marmę Ciark Sanok.

2024-02-01 15:00 Autor: kb
Przedświąteczna
0

Przedświąteczna "demolka" w Sanoku. Czas na Puchar Polski

W piątkowym meczu JKH GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Marmę Ciarko STS Sanok 10-5. Teraz jastrzębianie skupiają się na Pucharze Polski, już jutro zagrają o awans do finału!

2023-12-27 15:00 Autor: kb
Wraca Ekstraliga. Dziś JKH podejmie Ciarko Sanok
0

Za nami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas jednak wracać do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Spotkanie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

2023-11-17 15:00 Autor: kb
Trzy punkty na urodziny. JKH wygrywa z Sanokiem (3:0)
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie rozpoczęli drugą rundę THL, pokonując na wyjeździe Marmę Ciarko STS Sanok 3:0 (1:0, 0:0, 2:0). Gole na wagę cennych punktów zdobyli Jauhenij Kameneu, Tuukka Rajamaki i Filip Starzyński, który strzelił tym samym swoją piątą bramkę w sezonie. Nasi hokeiści godnie uczcili zatem urodziny trenera Roberta Kalabera, który dziś kończy 54 lata!

2023-10-10 13:00 Autor: kb
Wygrali w piątek, przegrali w niedzielę. Hokeiści rozpoczęli nowy sezon!
0

Pierwsze mecze nowego sezonu za hokeistami JKH GKS Jastrzębie. W piątek (8 września) JKH pokonał u siebie Ciarko Sanok 3:1, natomiast w niedzielę (10 września) musiał uznać wyższość hokeistów z Torunia.

2023-09-11 17:00 Autor: KB
Rusza nowy sezon Polskiej Hokej Ligi. Dziś JKH zagra z Ciarko Sanok!
0

Dziś (8 września) JKH GKS Jastrzębie rozpocznie zmagania w 89. sezonie Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie. Rywalem JKH będzie dziś Marma Ciarko STS Sanok. Początek meczu o godzinie 18:00 na Jastorze.

2023-09-08 12:00 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Nie było dubletu. Ciarko lepsze w piątek, JKH w niedzielę
0

Za nami kolejne dwa spotkania w ramach Polskiej Hokej Ligi. Jastrzębianie w ten weekend zakończyli IV rundę sezonu i zainaugurowali V rundę. Oba mecze rozegrali z zespołem Marmy Ciarko Sanok. W piątek lepsi byli goście, w niedzielę gospodarze.

2023-01-17 13:00 Autor: kb, źródło: jkh.pl
Koniec marzeń. JKH GKS Jastrzębie nie zagra o Puchar Polski
0

Za nami II runda sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie z małymi, ale wciąż szansami na grę w Pucharze Polski mierzyła się z Ciarko Sanok. W trakcie regulaminowych 60 minut i dogrywki nie padła bramka. W rzutach karnach wygrali goście. Porażka oznacza, że jastrzębianie nie zagrają w tegorocznym Pucharze Polski.

2022-10-31 16:00 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

Trudny początek roku. Hokeiści grają z mistrzem kraju!

Dziś szlagierowy mecz w Polskiej Hokej Lidzie. JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z wiceliderem tabeli - Ciarko KH Sanok. Nasi hokeiści pod koniec roku grali słabo. Jak rozpoczną nowy?

2015-01-02 09:57 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Niepokojąca porażka JKH w półfinale

Nie tak wyobrażali sobie mecz w w Sanoku jastrzębianie. Tym bardziej, że po 23 minutach prowadzili 2:0, żeby ostatecznie przegrać z Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:5

2014-03-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH