Comarch Cracovia

JKH zafundował kibicom wspaniałe widowisko na Jastorze
0

Na zwycięstwo z GKS-em Tychy czekali blisko 14 miesięcy. O wygranej zadecydowała dopiero ostatnia odsłona spotkania. Z kolei w meczu z mistrzem Polski hokeiści JKH byli nie do zatrzymania, rewanżując się za ostatnią wysoką porażkę w Krakowie.

2017-01-31 13:35 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Hokej: pogrom w Krakowie i kontrowersyjne decyzje sędziego na Podhalu
0

Piątek 13-stego okazał się pechowy dla jastrzębskich hokeistów. Choroba, która dopadła kilku kluczowych zawodników zaważyła na jakości gry naszego zespołu. W ostatnich kolejkach JKH GKS Jastrzębie poniosło dwie porażki.

2017-01-17 15:30 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Zwycięski weekend JKH GKS-u Jastrzębie
0

Seria czterech meczów wyjazdowych jastrzębskich hokeistów zakończyła się strzelaniną goli w Sosnowcu. Tamtejsza drużyna przegrała z naszym zespołem 1:15! Natomiast w niedzielę JKH GKS Jastrzębie sprawił miłą niespodziankę swoim kibicom i pokonał w rzutach karnych Mistrza Polski - Comarch Cracovię 2:1.

2016-10-24 11:00 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie uległ na Jastorze liderowi Polskiej Hokej Ligi, Comarch Cracovii, 3:4
0

JKH uległ liderowi Polskiej Hokej Ligi. Jutro ostatni mecz sezonu zasadniczego

Pomimo przegranej z Cracovią (3:4) hokeiści JKH GKS Jastrzębie zachowali czwarte miejsce na koniec sezonu zasadniczego. To oznacza, że pierwsze mecze ćwierćfinału z Sanokiem odbędą się na Jastorze już 19 i 20 lutego. Ostatni mecz sezonu zasadniczego już jutro, 31 stycznia, w Nowym Targu.

2016-01-30 13:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przełamali fatalną passę porażek i pokonali Unię Oświęcim 3:1
0

Przełamanie hokeistów JKH w Oświęcimiu

Setny mecz w lidze pod wodzą Roberta Kalábera okazał się przełomowy. Hokeiści JKH GKS Jastrzęnie pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim i przerwali tym samym pasmo dziewięciu kolejnych porażek.

2016-01-25 10:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny przegrywa mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem w ciężkim boju uległ w rzutach karnych Cracovii
0

Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Zadecydowały rzuty karne

Nie udało się przerwać trwającej miesiąc serii porażek. Na osłodę kibicom jastrzębscy hokeiści postawili trudne warunki liderowi Polskiej Hokej Ligi i z trudnego terenu pod Wawelem wywożą jednopunktową zdobycz.

2016-01-13 11:33 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH przegrał w ćwierćfinale Pucharu Polski z Comarch Cracovią 0:3
0

JKH GKS Jastrzębie przegrywa w ćwierćfinale Pucharu Polski

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zagrają w finale Pucharu Polski. Po przegranej 0:3 z Comarch Cracovią to zawodnicy Pasów powalczą o krajowe trofeum. Drugim finalistą okazał się niespodziewanie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ, który sensacyjnie wyeliminował faworytów i obrońców tytułu - GKS Tychy.

2015-12-30 10:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie rozegra 29 grudnia mecz półfinałowy Pucharu Polski z Comarchem Cracovia
0

JKH GKS Jastrzębie: już za dwa dni mecz półfinałowy Pucharu Polski

29 grudnia w meczu półfinałowym Pucharu Polski w hokeju na lodzie JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Comarch Cracovią.

2015-12-27 10:10 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
22 grudnia w Nowym Targu JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z miejscową drużyną TatrySki Podhale
0

W najbliższy wtorek kolejny mecz hokeistów JKH GKS Jastrzębie

Już w najbliższy wtorek, 22 grudnia, kolejna kolejka Polskiej Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z zespołem TatrySki Podhale Nowy Targ.

2015-12-20 15:25 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Po zaciętym pojedynku JKH GKS Jastrzębie przegrał na Jastorze z Comarchem Cracovia 4:6
0

Waleczni hokeiści JKH przegrywają na Jastorze z liderem Polskiej Hokej ligi

Niezwykły mecz walki obejrzeli w niedzielny wieczór kibice w Jastrzębiu. Wicemistrz Polski praktycznie całe spotkanie musiał gonić wynik i gdy udało się zbliżyć do Cracovii na jedną bramkę, kropkę nad i postawił Grzegorz Pasiut, który w 60. minucie ustalił wynik meczu na 6:4.

2015-12-14 10:20 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie