Cracovia

Trudna przeprawa w Krakowie. JKH przegrywa z Cracovią (1:5)
0

Nie udało się zespołowi JKH GKS Jastrzębie przełamać wyjazdowego impasu, a zarazem zrewanżować Comarch Cracovii za porażkę sprzed miesiąca. W czwartkowy wieczór w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną podopieczni Roberta Kalabera wysoko przegrali pod Wawelem, zdobywając honorowego gola dopiero w 58. minucie zawodów. O porażce zadecydowała druga tercja, w której Jakub Lacković skapitulował trzykrotnie.

2023-12-08 17:00 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

"Pasy" za mocne. JKH przegrywa na Jastorze

W czwartkowy, „zaduszkowy” wieczór kibice JKH GKS Jastrzębie byli świadkami prawdziwej kanonady, która niestety nie poszła po ich myśli. Dobrą passę zespołu z Jastoru zakończyła tego dnia Comarch Cracovia, wykorzystując ewidentny brak koncentracji po jastrzębskiej stronie. Czy to efekt zapewnionego wcześniej awansu do Pucharu Polski? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie sztab trenerski. „Potrafimy grać zdecydowanie lepiej” - podsumował trafnie Radosław Nalewajka.

2023-11-03 17:00 Autor: kb
W Zaduszki na Jastorze. Dziś rywalem Cracovia
0

W nietypowym - jak na fazę zasadniczą ekstraligi - czwartkowym terminie hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończą drugą rundę zmagań THL. W Zaduszki o godz. 18:00 nasz zespół podejmie Comarch Cracovię i postara się o podtrzymanie serii domowych zwycięstw. Na Jastorze jesteśmy wszak niepokonani od ponad miesiąca!

2023-11-02 09:00 Autor: kb
Oświęcim za mocny. Kraków zdobyty!
0

Za nami dwa kolejne mecze Polskiej Hokej Ligi w wykonaniu JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera w piątek musieli uznać wyższość Unii Oświęcim, za to wczoraj pokonali Cracovię!

2023-10-02 17:00 Autor: KB
Po karnych, ale zwycięstwo. Cracovia pokonana na Jastorze
0

Hokeiści z Jastrzębia-Zdroju rozegrali ostatni mecz rundy zasadniczej na własnej tafli. Rywal był nie byle jaki, bo lider z Krakowa. Ekipa Cracovii musiała jednak uznać wyższość gospodarzy, którzy po rzutach kranych wygrali 2:1.

2023-02-06 17:00 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
W piątek górą Tychy, w niedzielę Cracovia. JKH z jednym punktem
0

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie tego weekendu nie zaliczą do udanych. Po zwycięstwie z mistrzem Polski, GKS-em Katowice przyszła pora na dwie porażki. W piątek lepsi okazali się hokeiści z Tychów, a w niedzielę jastrzębian pokonała Cracovia.

2022-11-28 13:00 Autor: kb
Sensacyjna wygrana JKH pod Wawelem
0

Mistrz Polski, Comarch Cracovia ograny na jego własnym terenie. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Pasy po rzutach karnych, a decydujący najazd w szóstej kolejce wykonał Jan Homer, dzięki któremu JKH wygrał 3:2.

2017-09-26 15:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Tylko 2 gole w meczu JKH GKS Jastrzębie. Niesty dla Cracovii
0

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica.

2016-11-28 19:49 Autor: mż, źródło: JKH GKS
W tym sezonie PHL jastrzębianie już drugi raz muszą uznać wyższość Comarch Cracovii
0

Cracovia za mocna dla JKH

Znowu się nie udało. Po porażce na własnej tafli z Comarch Cracovią, także na wyjeździe jastrzębscy hokeiści okazali się bezradni i polegli 1:3.

2013-09-28 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

JKH: Czas na historyczny finał!

Już jutro jastrzębscy hokeiści wyjadą na lód aby powalczyć o pierwsze w historii klubu Mistrzostwo Polski. Przeciwnikiem GKS-u będzie nie byle kto, bo 9-krotny mistrz, Cracovia.

2013-03-16 00:00 Autor: Mateusz Matkowski