Cracovia

Sensacyjna wygrana JKH pod Wawelem
0

Mistrz Polski, Comarch Cracovia ograny na jego własnym terenie. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Pasy po rzutach karnych, a decydujący najazd w szóstej kolejce wykonał Jan Homer, dzięki któremu JKH wygrał 3:2.

2017-09-26 15:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Tylko 2 gole w meczu JKH GKS Jastrzębie. Niesty dla Cracovii
0

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica.

2016-11-28 19:49 Autor: mż, źródło: JKH GKS
W tym sezonie PHL jastrzębianie już drugi raz muszą uznać wyższość Comarch Cracovii
0

Cracovia za mocna dla JKH

Znowu się nie udało. Po porażce na własnej tafli z Comarch Cracovią, także na wyjeździe jastrzębscy hokeiści okazali się bezradni i polegli 1:3.

2013-09-28 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

JKH: Czas na historyczny finał!

Już jutro jastrzębscy hokeiści wyjadą na lód aby powalczyć o pierwsze w historii klubu Mistrzostwo Polski. Przeciwnikiem GKS-u będzie nie byle kto, bo 9-krotny mistrz, Cracovia.

2013-03-16 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Z Cracovią w finale. O której odbędą się mecze?

W meczach finałowych JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z Cracovią. Pierwsze spotkanie decydującej batalii już w niedzielę na lodowisku Jastor.

2013-03-15 00:00 Autor: pww
0

Hokeiści wywalczyli drugie miejsce w tabeli

Podczas wczorajszego meczu jastrzębscy hokeiści kolejny raz pokazali na co ich stać i strzelili aż siedem bramek Cracovii.

2013-02-02 00:00 Autor: mw
0

18 goli w meczu jastrzębskich hokeistek

W swoim ostatnim spotkaniu w 2012 roku hokeistki Białych Jastrzębi pokonały na wyjeździe Cracovię 13:5.

2012-12-17 00:00 Autor: gs
archiwum
0

JKH GKS: Koszmar drugich odsłon

Osłabieni kolejną kontuzją jastrzębianie nie dali rady Cracovii. Fatalna druga tercja w wykonaniu naszego zespołu zadecydowała o porażce pod Wawelem.

2012-12-05 00:00 Autor: jkh.pl
0

JKH GKS: Udany rewanż nad Cracovią

Bardzo dobre spotkanie rozegrali hokeiści JKH GKS. Na własnym lodowisku pokonali Cracovię 5:2 i zrównali się w tabeli punktami z GKS-em Tychy.

2012-10-27 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Kolejna porażka hokeistów JKH

Drugiej porażki z rzędu doznali hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Tym razem ulegli w Krakowie Cracovii 5:2.

2012-10-08 00:00 Autor: Mateusz Matkowski