Czarni Radom

Szybkie 3:0 z Radomiem. Jastrzębski Węgiel liderem PlusLigi
0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w 6 kolejce PlusLigi podejmowali przed własną publicznością Czarnych Radom,  ostatnią drużynę tabeli. Mistrzowie Polski byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania, co potwierdzili w trzysetowym meczu.

2023-11-17 11:00 Autor: lk
Komplet punktów wywalczony w Radomiu. Czarni pokonani
0

W 12. kolejce Plus Ligi Cerrad Carni Radom przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3. Był to koniec zwycięskiej serii zespołu gospodarzy, którzy wygrali aż 3 poprzednie spotkania.

2016-12-04 09:35 Autor:
Jastrzębski Węgiel nie zdołał wygrać ani jednego seta w meczu przeciwko drużynie z Radomia
0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla opuszczają Radom bez wygranego seta

W meczu 25. kolejki Plus Ligi Jastrzębski Węgiel nie sprostał na wyjeździe drużynie Cerrad Czarni Radom ulegając 0:3. Ten wynik oznacza, że niezależnie od rezultatów ostatniej serii gier fazy zasadniczej Węgiel zamie 7. lokatę i o jej obronę zagra w rundzie play-off.

2016-04-07 14:45 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrał w tie-breaku z drużyną AZS-u Politechnika Warszawska. Już 6 kwietnia kolejny mecz ligowy Pomarańczowych
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa w tie-breaku. Już jutro mecz w Radomiu

W sobotnim meczu ligowym drużyna Jastrzębskiego Węgla doprowadziła do dziesiątego tie-breaka w sezonie. Tym razem nie udało się jastrzębianom wyjść z niego zwycięsko.

2016-04-05 10:40 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w rozgrywkach Młodej Ligi pokonując w niezwykle emocjonjącym finale zespół z Radomia
0

Młoda Liga zakończona zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla

W minioną niedzielę w Krapkowicach zakończył się turniej finałowy o mistrzostwo Młodej Ligi. W dramatycznym finale Jastrzębski Węgiel pokonał drużynę RCS Cerradu Czarni Radom 3:2, mimo że radomianie prowadzili już 2:0 w setach, a w tie-breaku mieli dwa meczbole.

2016-03-08 11:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel po raz drugi z rzędu wygrywa 3:0 w meczu ligowym Plus Ligi. Tym razem rywalem był zespół Effectora Kielce
0

Jastrzębski Węgiel odniósł efektowne zwycięstwo w Kielcach. Kolejny mecz w piątek

W minioną niedzielę Jastrzębski Węgiel rozegrał mecz wyjazdowy z Effectorem Kielce i podobnie jak w środowym spotkaniu z Czarnymi Radom - zwyciężył 3:0. W piątek 22 stycznia do Jastrzębia-Zdroju przyjedzie klub z Będzina.

2016-01-19 10:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel