Daniel Szczepan

Napastnik Daniel Szczepan wraca do GKS-u Jastrzębie
0

Daniel Szczepan został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 25-letni napastnik przenosi się do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego ze Śląska Wrocław.

2020-01-14 15:02 Autor: JP, źródło: GKS
GKS z kolejnym remisem
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Piastem Żmigród 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Szymura.

2017-04-15 17:43 Autor: gs
Półfinał nie dla nas. GKS kończy udział w Pucharze Polski z podniesioną głową
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował w Suwałkach z Wigrami 1:1. Jedynego gola dla jastrzębian zdobył w 46 minucie Damian Tront.

2016-11-30 19:52 Autor:
Rok zakończony zwycięstwem. Hat-trick Szczepana
0

Ostatnią tegoroczną kolejkę rozgrywek III ligi GKS Jastrzębie zakończyło zwycięstwem nad Miedzią II Legnica. Tym samym zimę jastrzębska drużyna spędzi na fotelu lidera z przewagą 5 punktów nad Ruchem Zdzieszowice.

2016-11-20 21:52 Autor:
Status quo zachowany. GKS Jastrzębie remisuje ze Ślęzą
0

Remisem zakończyło się niedzielne spotkanie rozgrywane w Oławie, pomiędzy Ślęzą Wrocław, a GKS 1962 Jastrzębie.

2016-11-07 09:00 Autor:
Stal poległa w Jastrzębiu. Wysoka wygrana w meczu na szczycie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał zespół Stal Brzeg 3:0. Jastrzębianie umocnili się na pozycji lidera i mają już 5 punktów przewagi nad zespołem z Brzegu.

2016-10-30 08:00 Autor:
Tylko remis GKS-u z ostatnim w tabeli Górnikiem Wałbrzych
0

W 9. kolejce rozgrywek III ligi drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych 0:0. W sytuacjach bramkowych piłkarzom nie pomagała pogoda. Przez 90 minut padał deszcz.

2016-09-19 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie pokonuje faworyta w rundzie wstępnej Pucharu Polski
0

W sobotę 16 lipca drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie pokonała w rundzie wstępnej Pucharu Polski faworyzowaną Olimpię Grudziądz 1:0.

2016-07-18 13:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie zdobyli Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim! W meczu finałowym pokonali Rekord Bielsko-Biało
0

Puchar Polski wylądował w ręku GKS-u 1962 Jastrzębie!

GKS 1962 Jastrzębie wygrał rozgrywki Pucharu Polski w sezonie 2015/2016 na szczeblu wojewódzkim! W meczu finałowym jastrzębianie pokonali na wyjeździe Rekord Bielsko-Biała 2:0 po bramkach Daniela Szczepana i Kamila Jadacha.

2016-06-09 11:20 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie / mat. pras.
GKS 1962 Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Szombierkami Bytom 1:2
0

Jastrzębski GKS 1962 przegrywa w końcówce. Zobacz tabelę III ligi

W meczu III ligi opolsko-śląskiej GKS 1962 Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Szombierkami Bytom 1:2. Zadecydowało ostatnie dziesięć minut meczu.

2015-10-19 07:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe