David Zabolotny

Tylko 2 gole w meczu JKH GKS Jastrzębie. Niesty dla Cracovii
0

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica.

2016-11-28 19:49 Autor: mż, źródło: JKH GKS
JKH GKS Jastrzębie: trzecie zwycięstwo w trzeciej kolejce wynikiem 3:0
0

Liczba trzy jest dla jastrzębskich hokeistów zdecydowanie szczęśliwa. Podczas trzeciej kolejki Ekstraligi wygrali z zespołem SMS PZHL Sosnowiec 3:0. Było to trzecie zwycięstwo JKH w tym sezonie.

2016-09-22 08:00 Autor: df, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przełamali fatalną passę porażek i pokonali Unię Oświęcim 3:1
0

Przełamanie hokeistów JKH w Oświęcimiu

Setny mecz w lidze pod wodzą Roberta Kalábera okazał się przełomowy. Hokeiści JKH GKS Jastrzęnie pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim i przerwali tym samym pasmo dziewięciu kolejnych porażek.

2016-01-25 10:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny przegrywa mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem w ciężkim boju uległ w rzutach karnych Cracovii
0

Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Zadecydowały rzuty karne

Nie udało się przerwać trwającej miesiąc serii porażek. Na osłodę kibicom jastrzębscy hokeiści postawili trudne warunki liderowi Polskiej Hokej Ligi i z trudnego terenu pod Wawelem wywożą jednopunktową zdobycz.

2016-01-13 11:33 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie minimalnie przegrał z GKS-em Tychy 0:1
0

Minimalna porażka JKH GKS Jastrzębie z Mistrzem Polski

Bez punktów opuszczają Tychy hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy przez sześćdziesiąt minut walczyli z mistrzem jak równy z równym, ale gdy wszyscy byli myślami w dogrywce najaktywniejszy atak gospodarzy wyprowadził celny cios.

2016-01-04 16:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH przegrał w ćwierćfinale Pucharu Polski z Comarch Cracovią 0:3
0

JKH GKS Jastrzębie przegrywa w ćwierćfinale Pucharu Polski

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zagrają w finale Pucharu Polski. Po przegranej 0:3 z Comarch Cracovią to zawodnicy Pasów powalczą o krajowe trofeum. Drugim finalistą okazał się niespodziewanie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ, który sensacyjnie wyeliminował faworytów i obrońców tytułu - GKS Tychy.

2015-12-30 10:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Bramkarz JKH zachował czyste konto w wygranym 4:0 meczu z Unią Oświęcim
0

JKH zwycięża na Jastorze z czystym kontem

Bez większych komplikacji przebiegł piątkowy mecz z Unią Oświęcim, w którym JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonał zespół z Małopolski 4:0. Gole dla miejscowych zdobywali kolejno: Mateusz Danieluk, Tomáš Semrád, Michal Plichta oraz Łukasz Nalewajka.

2015-11-28 16:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie przegrał z STS-em Sanok 0:1 i zanotował spadek na 6. pozycję w ligowej tabeli
0

Czarna passa JKH GKS Jastrzębie. Notują spadek w tabeli Polskiej Hokej Ligi

18 października na jastrzębskim Jastorze hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmowali drużynę STS-u Sanok. Bramka z 18. minuty zadecydowała o porażce jastrzębian i spadku w ligowej tabeli. To trzecia porażka JKH z rzędu.

2015-10-19 15:12 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

JKH: pierwszy sparing i porażka z mistrzem Polski

W swoim pierwszym sparingowym spotkaniu w okresie przygotowawczym do sezonu 2015/2016 JKH GKS Jastrzębie zmierzyło się z GKS Tychy.

2015-08-03 11:18 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Przemysław Odrobny zagrał cały mecz przeciwko Krynicy
0

Bernacki o straconych golach: to jedyna rysa. Miało być inaczej...

Na konferencji po meczu JKH GKS Jastrzębie z KTH Krynica pojawił się jedynie przedstawiciel gospodarzy - asystent pierwszego trenera, Rafał Bernacki. Goście zignorowali zaproszenie.

2014-01-07 00:00 Autor: Mateusz Kornas