Przygotowania do nowego sezonu zespół Jarosława Skrobacza rozpocznie już za dwa dni 5 lipca kiedy to odbędzie się pierwszy trening po powrocie z zasłużonych urlopów.

2017-07-03 09:10 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Komplet punktów wywieziony z Bielska-Białej, GKS znowu zwycięża
0

Wynikiem 0:1 zakończył się mecz 16 kolejki III ligi rozgrywany pomiędzy BKS-em Bielsko-Biała, a GKS-em Jastrzębie.

2016-11-13 20:14 Autor:
0

GKS Jastrzębie zwycięża w ostatnich minutach

W miniony weekend na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju, GKS 1962 Jastrzębie zmierzył się z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2015-08-17 17:41 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS Jastrzębie: ostatni test przed nowym sezonem zdany

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi GKS Jastrzębie zmierzył się z Naprzód Czyżowice.

2015-08-06 22:23 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS pójdzie za ciosem?

GKS 1962 Jastrzębie odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie. Pewna wygrana z Małąpanew Ozimek pozwala ekipie Grzegorza Łukasika z optymizmem patrzeć w przyszłość. Tym bardziej, że w następnej kolejce mają idealną szansę, by pójść za ciosem.

2014-08-19 20:38 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie: spełnione marzenie. III liga nasza!

Mistrz IV-ligi przez 60 minut kazał kibicom czekać na pierwszego gola w meczu z Drzewiarzem Jesienica. Kiedy już jednak bramka padła, zarówno na boisku, jak i na trybunach rozpoczął się istny festiwal. Było co świętować.

2014-05-11 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Deklasacja! GKS znakomicie przygotowany do wiosny

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił na własnym boisku Wisłę Ustronianka aż 9-1! To był prawdziwy festiwal dla kibiców - w obu połowach padło po pięć bramek. A dobre wieści doszły także z Pszczyny, gdzie Iskra przegrała z Kupińskim.

2014-03-23 08:41 Autor: mkor