Dominika Szulik

Zawodnicy KB MOSiR potwierdzili wysoką formę w Ostravie
0

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój wzięli udział w kolejnych halowych zawodach. Tym razem była to impreza Athletics Indoor Ostrava I, na której jastrzębscy biegacze zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach.

2017-01-19 15:15 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Rekordowy początek halowego sezonu jastrzębskich biegaczy
0

Lekkoatleci z Jastrzębia-Zdroju rozpoczęli sezon halowy. Już na pierwszych zawodach pobili kilka rekordów.

2017-01-12 23:58 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębianin wygrał eliminacje do Mistrzostw Polski w biegu na 600 m
0

W Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które zarazem są eliminacjami do Mistrzostw Polski, Kamil Swalski zwyciężył w biegu na 600 metrów. Dobre wyniki osiągnęli także pozostali zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój.

2016-09-16 08:00 Autor: df, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Łukasz Urbanek był czwarty podczas Międzynarodowym Beskidianathletic 2016
0

Zawodnik jastrzębskiego Klubu Biegacza czwarty w międzynarodowym mityngu

Na XV Międzynarodowym Beskidianathletic tuż za podium uplasował się Łukasz Urbanek, który w biegu na 600 m chłopców starszych wywalczył czwartą lokatę uzyskując rekord życiowy 1:40.43.

2016-06-26 10:00 Autor: ps, źródło: KB MOSiR Jastrzębie
0

Uczniowie skończyli biegową rywalizację. Którzy najlepsi?

Ponad 300 uczniów wzięło udział w IV Edycji Grand Prix Młodzieżowej Ligi Biegowej o Puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie. Komplet punków wywalczyły dwie uczennice ze Szkół Podstawowych: Dominika Łukasik (SP17) w kategorii klas I-III oraz Dominika Szulik (SP14) w kategorii klas IV-VI.

2014-05-15 08:09 Autor: mkor, źródło: mat. pras.