GKS 1962

III liga: GKS ratuje zwycięstwo w ostatnich minutach meczu
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje do swojego konta kolejne trzy punkty. Po ciężkim meczu jastrzębianie pokonali Falubaz Zielona Góra 2:1, a bohaterem meczu został Daniel Szczepan, który zdobył zwycięskiego gola w 87. minucie spotkania, w efekcie czego GKS pozostaje liderem tabeli.

2016-09-12 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 kontynuuje świetną passę
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pewnie pokonali w wyjazdowym meczu 7. kolejki Ruch Zdzieszowice i pozostają liderem rozgrywek.

2016-09-05 18:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 Jastrzębie liderem tabeli
0

GKS 1962 Jastrzębie dopisuje kolejne trzy punkty do swojego konta! Po świetnej pierwszej połowie, w której klasycznym hat-trickiem w zaledwie pięć minut popisał się Wojciech Caniboł, jastrzębianie pokonali Śląsk II Wrocław 4:2 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

2016-08-29 08:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: seria meczów bez porażki GKS-u 1962 Jastrzębie trwa
0

W wyjazdowym meczu piątej kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie zmierzył się z Piastem Żmigród. Jastrzębianie zwyciężyli, czym przedłużyli passę meczów ligowych bez porażki do pięciu.

2016-08-22 12:35 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 podzielił się punktami z Olimpią
0

W miniony weekend piłkarze GKS-u 1962 zremisowali mecz ligowy przeciwko drużynie Olimpii Kowary.

2016-08-15 09:40 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie w 1/8 Pucharu Polski!
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w meczu na własnym stadionie zespół Radomiaka Radom i awansował do 1/8 Pucharu Polski, gdzie zagra z zespołem z Ekstraklasy.

2016-08-12 08:25 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: GKS 1962 obejmuje przewodnictwo w tabeli
0

Inauguracja sezonu 2016/17 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju wypadła okazale. Podopieczni Jarosława Skrobacza, dzięki bramce Kamila Szymury z 29. minuty gry, pokonali beniaminka rozgrywek, drużynę Unii Turza Śląska.

2016-08-09 09:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962
Już jutro kolejny mecz piłkarskiej III ligi. GKS 1962 podejmie u siebie lidera
0

W sobotę 6 sierpnia rozegrane zostanie spotkanie 2. kolejki piłkarskiej III ligi, w której GKS 1962 Jastrzębie podejmie lidera tabeli - Unię Turza Śląska.

2016-08-05 11:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: udana inauguracja GKS-u 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w inauguracyjnym meczu wyjazdowym III ligi drużynę KGHM ZANAM Polkowice 2:1. Decydujący gol padł w ostatniej minucie.

2016-08-01 11:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie