GKS 1962 Jastrzębie

Stal poległa w Jastrzębiu. Wysoka wygrana w meczu na szczycie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał zespół Stal Brzeg 3:0. Jastrzębianie umocnili się na pozycji lidera i mają już 5 punktów przewagi nad zespołem z Brzegu.

2016-10-30 08:00 Autor:
Mecz na szczycie. Do Jastrzębia przyjeżdża Stal Brzeg
0

Już w sobotę, 29 października o godz. 14 na boisku przy Harcerskiej czeka nas starcie najlepszych do tej pory drużyn III grupy III ligi. Lider rozgrywek, GKS 1962 Jastrzębie podejmuje Stal Brzeg.

2016-10-28 14:15 Autor:
GKS 1962 Jastrzębie: niewiele zabrakło, by zremisować z Wigrami
0

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski rozegranym w Jastrzębiu-Zdroju przegrywamy z Wigrami Suwałki 1:2. Jednak to nie koniec przygody GKS-u z rozgrywkami pucharowymi. Pod koniec listopada w Suwałkach nasi piłkarze rozegrają rewanżowe spotkanie.

2016-10-25 18:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Czy GKS 1962 Jastrzębie odniesie historyczny sukces w Pucharze Polski? Dowiemy się już jutro
0

Jutro wielki dzień dla jastrzębskiej piłki. GKS 1962 Jastrzębie zagra w 1/4 finału Pucharu Polski z drużyną Wigry Suwałki. Czy nasi piłkarze pokonają przeciwników i zagrają w półfinale pucharu? Przypomnijmy sobie jak obie drużyny radziły sobie w tegorocznych rozgrywkach.

2016-10-24 18:45 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
III liga: derby dla GKS-u. Jastrzębianie znowu liderem
0

W meczu 12. kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie 4:1. Mimo wyniku 0:1 do przerwy, w drugiej połowie nasz zespół zagrał skuteczniej, zdobywając cztery bramki. Tym samym zdobył trzy punkty i wrócił na fotel lidera tabeli.

2016-10-17 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie wraca do rozgrywek ligowych. Jutro mecz z Rekordem Bielsko-Biała
0

W dziesiątej kolejce III ligi GKS 1962 Jastrzębie zagra u siebie z Rekordem Bielsko-Biała. Zespoły rywalizowały ze sobą już wiele razy. Kto tym razem będzie górą?

2016-09-30 19:00 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Ogromna niespodzianka! GKS 1962 Jastrzębie awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski
0

W 1/8 finału Pucharu Polski trzecioligowy GKS 1962 Jastrzębie pokonał wczoraj na własnym boisku zespół z Ekstraklasy - Górnika Łęczna. Mecz był bardzo zacięty i o zwycięstwie jastrzębian zdecydowały rzuty karne. W ćwierćfinale rozgrywek GKS zagra z drużyną Wigry Suwałki.

2016-09-21 00:30 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Tylko remis GKS-u z ostatnim w tabeli Górnikiem Wałbrzych
0

W 9. kolejce rozgrywek III ligi drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych 0:0. W sytuacjach bramkowych piłkarzom nie pomagała pogoda. Przez 90 minut padał deszcz.

2016-09-19 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
W Nicei nie mogło zabraknąć kibiców z Jastrzębia-Zdroju
0

Euro 2016: Glik bezbłędny. A w Nicei nie zabrakło kibiców z Jastrzębia

Polska reprezentacja w piłce nożnej ma za sobą mecz otwarcia podczas Euro 2016. Piłkarze odnieśli sukces wygrywając 1:0 z Irlandią Północną. Na stadionie w Nicei dopingowało ich kilkadziesiąt tysięcy kibiców. Nie zabrakło też ekip z Jastrzębia-Zdroju.

2016-06-12 21:50 Autor: pww
Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie zdobyli Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim! W meczu finałowym pokonali Rekord Bielsko-Biało
0

Puchar Polski wylądował w ręku GKS-u 1962 Jastrzębie!

GKS 1962 Jastrzębie wygrał rozgrywki Pucharu Polski w sezonie 2015/2016 na szczeblu wojewódzkim! W meczu finałowym jastrzębianie pokonali na wyjeździe Rekord Bielsko-Biała 2:0 po bramkach Daniela Szczepana i Kamila Jadacha.

2016-06-09 11:20 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie / mat. pras.