GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie nie zawiódł kibiców. Wygrana przy Harcerskiej
0

Mecz z udziałem kibiców po długiej przerwie. Wczoraj drużyna GKS Jastrzębie stanęła na wysokości zadania i przy Harcerskiej pokonała Stomil Olsztyn 2:0.

2021-05-16 08:30 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie remisuje z ŁKS-em Łódź
0

W meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 1:1. Gola na wagę punktu zdobył w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Daniel Rumin.

2021-05-12 09:50 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Porażka przy Harcerskiej. GKS Jastrzębie przegrywa z Legnicą
0

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 1:2.

2021-05-06 08:19 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Przełamanie! GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole
0

Po serii siedmiu meczów bez zwycięstwa w końcu GKS Jastrzębie dopisuje do swojego konta trzy punkty! W meczu 28. kolejki drużyna pokonuje przy Harcerskiej Odrę Opole 3:0, a gole w tym spotkaniu zdobyli Aleksander Komor, Dominik Kulawiak i Daniel Rumin!

2021-05-03 09:20 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie remisuje z Górnikiem Łęczna
0

W meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy z Górnikiem Łęczna 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie Daniel Szczepan, a wyrównał w drugiej odsłonie Bartosz Śpiączka.

2021-04-12 08:15 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Paweł Ściebura nie jest już trenerem GKS-u Jastrzębie
0

Jak informuje klub, umowa ze szkoleniowcem GKS Jastrzębie została rozwiązana za porozumieniem stron.

2021-04-07 10:44 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrywa z Puszczą Niepołomice
0

W meczu 23. kolejki Fortuna 1 ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Puszczą Niepołomice 1:2. Gola dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Daniel Szczepan.

2021-04-06 09:39 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrywa z Widzewem Łódź
0

W spotkaniu 22. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Widzewem Łódź 0:2.

2021-03-29 10:46 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Na Harcerskiej rozczarowanie. Chrobry Głogów zwycięzcą dzisiejszego spotkania
0

Niedosyt mogą dzis czuć piłkarze i kibice GKS Jastrzębie. U siebie ulegli zawodnikom z Głogowa.

2021-03-20 21:08 Autor: AB, źródło: GKS Jastrzębie