GKS Jastrzębie

Z Chojnic na tarczy. Chojniczanka minimalnie lepsza (1:0)
0

W meczu 14 kolejki II Ligi GKS Jastrzębie na wyjeździe mierzył się z Chojniczanką Chojnice. Mecz zakończyl się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1:0, po bramce w końcówce pierwszej połowy.

2023-10-25 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Remis GKS-u z Radunią. W środę sparing z liderem Ekstraklasy
0

W meczu 12. kolejki 2. Ligi remisujemy przy Harcerskiej z Radunią Stężyca 1:1. Jedynego gola dla GKS-u Jastrzębie, a zarazem swojego pierwszego w zielono-czarno-żółtych barwach, zdobył w tym spotkaniu Michał Bednarski.

2023-10-10 15:00 Autor: kb
Cenny punkt w Częstochowie. GKS remisuje ze Skrą (0:0)
0

W meczu 11. kolejki II Ligi GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 0:0.

2023-10-02 13:00 Autor: KB
Barcelona w sobotę, GKS w poniedziałek. REMONTADA przy Harcerskiej! (3:2)
0

Fani zgromadzeni na trybunach stadionu przy ul. Harcerskiej mieli wczoraj powody do radości. Do przerwy GKS przegrywał z Olimpią Grudziądz 0:2, ale w drugiej połowie zdołał strzelić trzy bramki i ostatecznie pokonać rywali 3:2.

2023-09-26 11:00 Autor: kb
Kotwica za mocna. GKS przegrywa w Kołobrzegu (2:0)
0

Porażką 0:2 zakończył się mecz GKS-u Jastrzębie z Kotwicą Kołobrzeg. GKS spadł na przedostatnią pozycję w tabeli.

2023-09-18 09:00 Autor: KB
Lech II lepszy przy Harcerskiej. GKS kończył mecz w ośmiu! (0:2)
0

Druga drużyna Lecha Poznań pokonała w piątek GKS Jastrzębie 2:0. Bramki dla gości padły w ostatnich minutach, a jastrzębianie mecz kończyli w... ósemkę.

2023-09-12 10:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
2 Liga: GKS przegrywa w Elblągu
0

W meczu 7. kolejki 2 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:2.

2023-09-05 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Derby dla Jastrzębia! GKS pokonuje Polonię Bytom (4:2)
0

Za nami derbowy weekend w Jastrzębiu-Zdroju. GKS Jastrzębie podejmował Polonię Bytom. Mecz pełen emocji zakończył się zwycięstwem GieKSy 4:2!

2023-08-28 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Bez bramek przy Harcerskiej. Remis GKS-u z Sandecją (0:0)
0

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie GKS-u Jastrzębie z Sandecją Nowy Sącz.

2023-08-21 16:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Udana niedziela przy Harcerskiej! GKS wygrywa z Hutnikiem (1:0)
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie odnieśli wczoraj pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Na własnym obiekcie, podopieczni Piotra Dziewickiego pokonali Hutnika Kraków 1:0.

2023-08-14 11:00 Autor: kb