GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie zwyciężyło z Radomiakiem!
0

Takich emocji chyba nikt się nie spodziewał! GKS Jastrzębie mimo, że od 69. minuty przegrywał 0:2, zdołał odwrócić losy meczu i ostatecznie pokonał Radomiaka Radom 3:2!

2020-03-09 11:41 Autor: MM, materiały prasowe
Remisem zakończył się mecz GKS Jastrzębie z GKS-em Bełchatów
0

Inauguracja rundy wiosennej przyniosła remis w meczu GKS Jastrzębie z GKS Bełchatów. Czy kibicie liczyli na więcej?

2020-03-02 22:04 Autor: AB, materiały prasowe
Memoriał: GKS Jastrzębie na 2. i 3. miejscu!
0

15 i 16 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się XIII Międzynarodowy Memoriał Piłkarski im. G. Kolosy, A. Stepeckiego i J. Tyszkiewicza, ku czci tragicznie zmarłych związkowców.

2020-02-17 13:19 Autor: MM, materiały prasowe
Zmarł były trener GKS Jastrzębie
0

W wieku 79 lat zmarł Erwin Wojtyłko, były trener GKS Jastrzębie.

2020-02-05 07:36 Autor: Ab, materiały prasowe
Mariusz Pawełek spotkał się z jastrzębskimi kibicami
0

W piątek w jastrzębskim pubie sportowym mieszkańcy mieli okazję oglądać archiwalny mecz Wisław Kraków vs FC Barceolna, w którym bronił Mariusz Pawełek.

2020-02-03 17:00 Autor: AB, materiały prasowe
Były wiceprezes GKS-u Paweł D. oficjalnie oskarżony
0

Były wiceprezes GKS-u Paweł D. oskarżony o rozbój. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Nie przyznaje się do winy.

2019-12-30 12:00 Autor: JP
GKS Jastrzębie przegrywa ze Stomilem Olsztyn przy Harcerskiej
0

Ponosimy pierwszą w tym sezonie domową porażkę. W sobotnie wczesne popołudnie przy Harcerskiej lepszy od GKS-u Jastrzębie okazał się Stomil Olsztyn, wygrywając 2:1.

2019-12-01 10:43 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie remisuje z Puszczą Niepołomice
0

Nie udało się przerwać passy remisów, a przy okazji zanotować pierwszego ligowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Po bramkach Marka Mroza i Jose Embalo mecz zakończył się remisem 1:1, co oznacza, że w dalszym ciągu jesteśmy jedyną niepokonaną drużyna w tym sezonie przed własną publicznością.

2019-11-27 13:00 Autor: JP, źródło: GKS
GKS Jastrzębie remisuje w Tychami
0

Z ostatniego w tym roku meczu wyjazdowego wracamy z jednym punktem po remisie z GKS-em Tychy 2:2. Oba gole dla naszego z zespołu zdobył Farid Ali. Był to trzeci ligowy mecz z rzędu, który nasi zawodnicy zakończyli wynikiem 2:2.

2019-11-24 15:04 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie