GKS Jastrzębie

Druga przegrana GKS-u Jastrzębie, Radunia okazała się lepsza
0

GKS Jastrzeębie przegrał swój drugi mecz w tym sezonie II Ligi. Tym razem lepsi okazali się piłkarze Raduni Stężyca, wygrywając 4:2. Kolejne spotkanie już w piątek, GKS podejmie na własnym stadionie Pogoń Siedlce.

2022-08-23 10:03 Autor: AM
Remis mimo gry w przewadze. GKS Jastrzębie 1:1 KKS Kalisz
0

Za nami 6. kolejka 2 Ligi. Ekipa GKS-u Jastrzębie podejmowała w niedzielne popołudniu KKS Kalisz. Mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Fani zgromadzeni przy Harcerskiej mogą jednak czuć niedosyt, bowiem od 7. minuty zespół gospodarzy grał w przewadze jednego zawodnika.

2022-08-16 11:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Dziś grają. GKS Jastrzębie - KKS Kalisz
0

Już dziś (12 sierpnia) o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzą się w meczu 6. kolejki 2 Ligi z KKS-em Kalisz. Przyjezdni po czterech meczach zajmują obecne 4. miejsce w lidze.

2022-08-14 12:00 Autor: KB
Podział punktów w Tarnobrzegu. Siarka Tarnobrzeg 0:0 GKS Jastrzębie
0

Za nami mecz 5. kolejki 2. Ligi. W wyjazdowym spotkanie zespół GKS-u Jastrzębie zremisował z Siarką Tarnobrzeg 0:0. Kolejne spotkanie już w niedzielę, na Harcerskiej z KKS-em Kalisz.

2022-08-11 11:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Dublet Stanclika. GKS Jastrzębie pokonuje Motor Lublin
0

Zaczęło się źle, bo już w 7. minucie prowadzenie objęli goście. Jednak później to gospodarze przejęli inicjatywę. Dwie bramki Daniela Stanclika wystarczyły, aby zawodnicy GKS-u Jastrzębie mogli świętować zdobycie trzech punktów. Po 4 kolejkach GKS zajmuje 5. miejsce w tabeli.

2022-08-08 15:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Nowy prezes GKS-u Jastrzębie. Został nim Adrian Brachaczek
1

GKS Jastrzębie poinformował o ważnej zmianie w zarządzie klubu. Nowym prezesem został Adrian Brachaczek. Po odejściu poprzedniego prezesa Brachaczek pełnił obowiązki prezesa.

2022-08-05 15:00 Autor: KB
Zwycięstwo, porażka i remis. GKS Jastrzębie 0:0 Hutnik Kraków.
0

Nie oglądaliśmy bramek w meczu GKS-u Jastrzębie z Hutnikiem Kraków. Piłkarze wrócili do Jastrzębia z jednym punktem i po trzech kolejkach mają na swoim koncie 4 oczka. Aktualnie zespół z Harcerskiej zajmuje 7. miejsce w tabeli.

2022-08-01 15:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Pewny awans. GKS Jastrzębie 4:1 Sokół Ostróda
0

GKS Jastrzębie pokonał na własnym boisku Sokoła Ostróda 4:1 i pewnie awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Jastrzębianie już w 6. minucie prowadzili 2:0 i konsekwentnie utrzymywali przewagę. W drugiej połowie dołożyli kolejne dwa trafienia. Losowanie par 1/32 finału Pucharu Polski już w piątek.

2022-07-28 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Dziś grają. GKS Jastrzębie rozpoczyna grę w Pucharze Polski
0

Już dziś GKS Jastrzębie rozpocznie zmagania w Pucharze Polski. W meczu rundy wstępnej rywalem jastrzębian będzie Sokół Ostróda. Mecz na Stadionie Miejskim o godzinie 18:00.

2022-07-27 09:00 Autor: KB