GKS Jastrzębie

Polkowice górą. GKS Jastrzębie 0:2 Górnik Polkowice
0

W drugiej kolejce sezonu 2022/2023 GKS Jastrzębie przegrał na własnym stadionie z Górnikiem Polkowice 0:2. Szybko ustalony został wynik tego starcia. Już w 18. minucie goście prowadzili różnicą dwóch bramek i do końca spotkania nie oddali prowadzenia. Mimo przewagi w drugiej połowie meczu Jastrzębianie nie zdołali zdobyć ani jednej bramki.

2022-07-25 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Tor rolkowy nieczynny. W niedzielę i środę
0

W związku z meczami GKS-u Jastrzębie mieszczący się na stadionie miejskim tor rolkowy będzie nieczynny. W pozostałe dni tor funkcjonuje zgodnie z planem. Tor będzie nieczynny 24 i 27 lipca.

2022-07-22 16:00 Autor: KB, źródło: miasto Jastrzębie
Sparing z izraelską drużyną. Minimalna porażka GKS-u Jastrzębie
0

Wczoraj rozegrany został mecz sparingowy pomiędzy Hapoelem Jerozolima a GKS-em Jastrzębie. Drużyna z izraelskiej Ekstraklasy okazała się minimalnie lepsza od jastrzębian i zwyciężyła 3:2. Mecz rozgrywany był na terenie Cracovia Training Center w Rącznej.

2022-07-22 11:00 Autor: KB
Powrót do klubu. Kacper Kawula w GKS-ie Jastrzębie
0

Wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz były zawodnik jastrzębskiego GKS-u ponownie dołączył do klubu z Harcerskiej. Kacper Kawula związał się rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejny. Kawula w ostatnim czasie występował w Ruchu Chorzów.

2022-07-20 14:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Farid Ali kontuzjowany. Ponad miesiąc przerwy
0

W sobotnim meczu rozgrywek 2. Ligi zawodnik GKS-u Jastrzębie, Farid Ali został poważnie kontuzjowany. Zawodnika czeka ponad miesiąc przerwy od gry. Ali zszedł z boiska już w 21. minucie po zderzeniu z zawodnikiem Wisły Puławy.

2022-07-18 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Zwycięstwo na początek. Wisła Puławy 0:1 GKS Jastrzębie
0

Od zwycięstwa rozpoczął GKS Jastrzębie rozgrywki 2. Ligi w sezonie 2022/23. Mimo że przez dłuższy fragment spotkania to gospodarze byli stroną przeważającą, gościom udało się zdobyć jedyną, najważniejszą bramkę w tym meczu. Trafienie zaliczył nowy nabytek GKS-u Bartosz Boruń i jastrzębianie mogli świętować pierwsze w sezone trzy punkty.

2022-07-18 09:00 Autor: KB
Nowe twarze w klubie. Boruń i Antkowiak w GKS Jastrzębie
0

Bartosz Boruń i Michał Antkowiak to kolejne dwa nabytki jastrzębskiego klubu. Pierwszy z nich to środkowy pomocnik, który występował ostatnio w Śląsku Wrocław. Natomiast Antkowiak to bramkarz z przeszłością w Odrze Wodzisław. 22-latkowie podpisali roczne kontrakty.

2022-07-15 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Nowy zawodnik. Filip Kozłowski w GKS-ie Jastrzębie
0

GKS Jastrzębie informuje o pozyskaniu kolejnego zawodnika w tym oknie transferowym. Do klubu dołączył 18-letni Filip Kozłowski. Nowy nabytek to środkowy obrońca, przez ostatnie dwa lata grał w Śląsku Wrocław.

2022-07-15 11:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Wzmocnienia GKS-u. Szymon Gołuch dołącza do drużyny
0

GKS Jastrzębie poinformował o kolejnym pozyskanym zawodniku. Nowy piłkarz to Szymon Gołuch, nominalnie ofensywny pomocnik, ale może również występować na pozycji napastnika. Oprócz niego do pierwszej drużyny zostało włączonych także dwóch zawodników z rezerw. Nowy kontrakt podpisał Jakub Kasperowicz.

2022-07-13 13:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
GKS Jastrzębie wygrywa w ostatnim sparingu. Teraz pora na rozgrywki ligowe
0

W sobotę odbyło się ostatnie spotkanie sparingowe przed nowym sezonem. GKS Jastrzębie, który już za tydzień rozpocznie rozgrywki w II Lidze zmierzył się ze Skrą Częstochowa. Kiedy wydawało się, że w meczu padnie remis bramkę zza połowy boiska zdobył Jakub Kasperowicz. GKS wygrał to spotkanie 2:1.

2022-07-10 13:27 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com