GKS Jastrzębie remis

Z Wronek z jednym punktem. GKS zremisował z Lechem II (1:1)
1

W przedostatnim meczu tego sezonu piłkarze GKS-u Jastrzębie zremisowali na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań 1:1. Na kolejkę przed końcem jastrzębianie zajmują 10. miejsce w rozgrywkach II ligi.

2023-05-29 15:00 Autor: KB
Remis z sąsiadem z tabeli. GKS podzielił się punktami z Pogonią Siedlce (1:1)
0

W meczu 25. kolejki II ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzyli się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

2023-04-04 15:00 Autor: KB
Co za mecz, co za emocje. GKS remisuje z Garbarnią (4:4)
0

15. kolejka rozgrywek 2 Ligi za nami. GKS Jastrzębie mierzył się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mieli na cos narzekać. W spotkaniu padło aż osiem bramek, a starcie zakończyło się remisem 4:4.

2022-10-17 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Remis przy Konwiktorskiej. Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie (1:1)
0

W meczu 13. kolejki II Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie mierzyli się na wyjeździe z Polonią Warszawa. Goście na prowadzenie wyszli w 84. minucie meczu. Ekipa wicelidera długo nie potrafiła zdobyć bramki strzeżonej przez Drazika. Udało im się to dopiero w 89. minucie i ostatecznie przy Konwiktorskiej padł remis, 1:1. GKS zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.

2022-10-04 18:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Remis mimo gry w przewadze. GKS Jastrzębie 1:1 KKS Kalisz
0

Za nami 6. kolejka 2 Ligi. Ekipa GKS-u Jastrzębie podejmowała w niedzielne popołudniu KKS Kalisz. Mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Fani zgromadzeni przy Harcerskiej mogą jednak czuć niedosyt, bowiem od 7. minuty zespół gospodarzy grał w przewadze jednego zawodnika.

2022-08-16 11:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Podział punktów w Tarnobrzegu. Siarka Tarnobrzeg 0:0 GKS Jastrzębie
0

Za nami mecz 5. kolejki 2. Ligi. W wyjazdowym spotkanie zespół GKS-u Jastrzębie zremisował z Siarką Tarnobrzeg 0:0. Kolejne spotkanie już w niedzielę, na Harcerskiej z KKS-em Kalisz.

2022-08-11 11:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Remis GKS-u z Bełchatowem
0

W meczu 4. Kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zremisował na własnym boisku z GKS-em Bełchatów 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Dawid Gojny, a dla gości trafił fantastycznym strzałem z dystansu Mateusz Marzec.

2019-08-19 11:30 Autor: WJ, GKS