Gks jastrzębie wygrana

Pełen emocji mecz przy Harcerskiej. GKS pokonuje rezerwy ŁKS-u (3:2)
0

Za nami pełen emocji mecz przy Harcerskiej. Piłkarze GKS-u Jastrzębie podejmowali w niedzielę ŁKS II Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

2023-11-14 13:00 Autor: kb
Zwycięstwo mimo kłopotów. Udana niedziela przy Harcerskiej!
0

To był dobry weekend dla sportowców z Jastrzębia-Zdroju. Nie tylko siatkarze i hokeiści wykonali swoje zadania perfekcyjnie. Przy Harcerskiej zwyciężyli także piłkarze!

2023-10-30 16:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Udana niedziela przy Harcerskiej! GKS wygrywa z Hutnikiem (1:0)
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie odnieśli wczoraj pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Na własnym obiekcie, podopieczni Piotra Dziewickiego pokonali Hutnika Kraków 1:0.

2023-08-14 11:00 Autor: kb
Pruszków. Ważne zwycięstwo piłkarzy GKS-u (2:1)
0

Zawodnicy GKS-u Jastrzębie odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z wyżej notowanym Zniczem Pruszków. Jastrzębianie wygrali 2:1, czym znacznie ułatwili sobie zadanie jakim jest utrzymanie w lidze.

2023-05-15 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Dobry prognostyk przed ligą. GKS wygrywa z Rakowem (5:1)
0

Wynikiem 5:1 zakończył się sparingowy mecz pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Rakowem II Częstochowa. Zawodnicy z Jastrzębia cały mecz byli stroną dominującą. Najbardziej było to widoczne w pierwszych 30 minutach meczu.

2023-02-14 13:00 Autor: KB
13 bramek w Nowym Targu. JKH wygrywa z Podhalem
0

Emocjonujący mecz w Nowym Targu zakończył się ostatecznie zwycięstwem ekipy z Jastrzębia-Zdroju 8:5. Dzięki temu pierwszy raz w tym sezonie jastrzębianie osiągneli dodatni bilans bramkowy, a do tego zrównali się punktami z czwartym w tabeli PLH GKS-em Tychy.

2022-11-17 17:00 Autor: KB, źródło: jkh.pl
Gol w końcówce dał trzy punkty. GKS Jastrzębie pokonuje Znicza Pruszków
0

Mecz 14. kolejki pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Zniczem Pruszków już zbliżał się do końca, kiedy to w 87. minucie bramkę zdobył zawodnik gospodarzy. Ostatecznie jastrzębianie pokonali przy Harcerskiej gości z Pruszkowa 1:0.

2022-10-10 15:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
GKS wygrywa z Zagłębiem. Zdecydowało 10 minut
0

Dziesięć minut. Tyle mógł trwać wczorajszy mecz pomiędzy GKS-em Jastrzębie a rezerwami Zagłębia Lubin. To właśnie tyle czasu minęło od pierwszej strzelonej bramki do ostatniej, a były to aż cztery trafienia. Zespół GKS-u Jastrzębie zdołał pewnie pokonać rywali.

2022-09-19 09:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Dublet Stanclika. GKS Jastrzębie pokonuje Motor Lublin
0

Zaczęło się źle, bo już w 7. minucie prowadzenie objęli goście. Jednak później to gospodarze przejęli inicjatywę. Dwie bramki Daniela Stanclika wystarczyły, aby zawodnicy GKS-u Jastrzębie mogli świętować zdobycie trzech punktów. Po 4 kolejkach GKS zajmuje 5. miejsce w tabeli.

2022-08-08 15:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Zwycięskie pożegnanie z I ligą przy Harcerskiej
0

W sobotę kibice zgromadzeni na stadionie przy Harcerskiej przeżyli prawdziwy rollercoaster. Zespół GKS-u Jastrzębie przegrywał już 0:2, ale zdołał odwrócić losy meczu i ostatecznie pokonać GKS Tychy 3:2. Był to ostatni mecz Jastrzębian przed własną publicznością w tym sezonie. Piłkarze z dobrej strony pokazali się kibicom. Przypomnijmy, że zespół GKS-u już wcześniej spadł do 2 Ligi.

2022-05-16 12:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie