GKS Jastrzębie zwycięstwo

Ważna wygrana GKS-u. Trzy punkty zostały na Harcerskiej [2:0]
0

W meczu 28. kolejki II Ligi GKS Jastrzębie pokonał u siebie Skrę Częstochowa 2:0.

2024-04-17 09:00 Autor: KB
Udany Wielki Czwartek przy Harcerskiej. GKS pokonał Kotwicę (3:1)
0

W meczu 26. kolejki II Ligi GKS Jastrzębie podejmował Kotwicę Kołobrzeg, drużynę z czołówki tabeli.

2024-04-02 16:00 Autor: KB
Barcelona w sobotę, GKS w poniedziałek. REMONTADA przy Harcerskiej! (3:2)
0

Fani zgromadzeni na trybunach stadionu przy ul. Harcerskiej mieli wczoraj powody do radości. Do przerwy GKS przegrywał z Olimpią Grudziądz 0:2, ale w drugiej połowie zdołał strzelić trzy bramki i ostatecznie pokonać rywali 3:2.

2023-09-26 11:00 Autor: kb
Spokojny piątek przy Harcerskiej. Pewna wygrana z Garbarnią (3:1)
0

W piątek GKS Jastrzębie w meczu 32. kolejki podejmował Garbarnię Kraków. Jastrzębianie odnieśli spokojne zwycięstwo 3:1.

2023-05-22 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Twierdza przy Harcerskiej! GKS wygrywa z wiceliderem (1:0)
0

Stadion przy ul. Harcerskiej powoli staje się twierdzą. Wczoraj piłkarze GKS-u Jastrzębie po raz trzeci z rzędu odnieśli tam zwycięstwo. I to nie z byle kim, GieKSa pokonała wicelidera, Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

2023-04-07 11:00 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Skromnie, ale zwycięsko. GKS Jastrzębie pokonał Śląsk Wrocław
0

Tylko jedna bramka padła w sobotnim spotkaniu pomiędzy GKS-em Jastrzębie a drugą drużyną Śląską Wrocław. Jastrzębianie pokonali swoich rywali i odnieśli piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

2022-09-26 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Zwycięstwo na początek. Wisła Puławy 0:1 GKS Jastrzębie
0

Od zwycięstwa rozpoczął GKS Jastrzębie rozgrywki 2. Ligi w sezonie 2022/23. Mimo że przez dłuższy fragment spotkania to gospodarze byli stroną przeważającą, gościom udało się zdobyć jedyną, najważniejszą bramkę w tym meczu. Trafienie zaliczył nowy nabytek GKS-u Bartosz Boruń i jastrzębianie mogli świętować pierwsze w sezone trzy punkty.

2022-07-18 09:00 Autor: KB