Góral Żywiec

0

Trybuny nie widziały kolejnego zwycięstwa GieKSy

W czwartym tegorocznym meczu piłkarze GKS-u 1962 odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem odprawili z kwitkiem Górala Żywiec.

2014-04-21 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Trener GieKSy o meczu w Żywcu: spokojnie do tego podchodzimy

Dzisiaj Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej ma podjąć decyzję odnośnie wyniku przerwanego w 89. minucie meczu pomiędzy Góralem Żywiec, a GKS-em Jastrzębie. W niedokończonym spotkaniu Góral prowadził 4:1.

2013-12-12 00:00 Autor: Mateusz Kornas
W wyniku zachowania pseudokibiców ucierpiał Kamil Gorzała.
1

Sześciu pseudokibców GKS Jastrzębie zatrzymanych w Żywcu

Podczas sobotniego meczu, który rozegrany został w Żywcu pomiędzy drużynami GKS Jastrzębie a Góralem Żywiec policjanci zatrzymali sześciu pseudokibiców. Grożą im wysokie grzywny, a nawet kary kilku lat więzienia.

2013-11-25 11:59 Autor: wk
Kamil Gorzała ucierpiał w wyniku zachowania kibiców z Żywca
0

Skandal w Żywcu: ucierpiało trzech piłkarzy GKS-u

W zaległym meczu IV ligi GKS 1962 Jastrzębie grał na wyjeździe z Góralem Żywiec. Nasz zespół przegrywał 4:1, kiedy w 89. minucie kibice gospodarzy rzucili na boisko petardę hukową.

2013-11-24 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962,
Za wystąpienie w tej koszulce, Kamil Jadach został ukarany żółtą kartką
0

Kamil Jadach bohaterem meczu z Góralem Żywiec

Wczoraj piłkarze GKS Jastrzębie pokonali na wyjazdowym spotkaniu Górala Żywiec 2:1. Bohaterem meczu był Kamil Jadach, który w 85. minucie zdobył zwycięską bramkę.

2013-05-12 00:00 Autor: mw; źródło: gksjastrzebie.com
0

GKS ukarany. Początek rundy wiosennej przy pustych trybunach

Obowiązek rozegrania trzech pierwszych spotkań rundy wiosennej w Jastrzębiu przy pustych trybunach i 1000 zł grzywny to kara jaką Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej nałożył na jastrzębski klub za użycie przez kibiców środków pirotechnicznych w spotkaniu z Góralem Żywiec.

2012-11-23 00:00 Autor: gs, źródło: gksjastrzebie.com
0

GKS – Góral 3:1! Jastrzębie liderem!

Fenomenalna atmosfera. Sztuczne oświetlenie. 2 tysiące kibiców. Głośny doping. Świetna oprawa. To wszystko na piątym poziomie rozgrywek piłkarskich w Polsce. Gdzie? Oczywiście w Jastrzębiu, gdzie w zaległym spotkaniu czwartoligowych rozgrywek GKS podejmował Górala Żywiec.

2012-11-07 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS 1962 Jastrzębie: sparing zamiast ligi

GKS Jastrzębie zremisował 3:3 z Góralem Żywiec w rozegranym przy ul. Kościelnej meczu sparingowym. Dwie bramki dla jastrzębian strzelił Mateusz Piekarski, jedno trafienie dołożył Adrian Kopacz.

2012-09-08 00:00 Autor: gs
W spotkaniu z Góralem Żywiec piłkarze GKS-u musieli zadowolić się remisem
0

W Wielką Sobotę precyzja kłopotem. GKS remisuje z Góralem

Piłkarzom GKS-u Jastrzębie nie udało się przedłużyć serii zwycięstw. W spotkaniu 18. kolejki czwartoligowych zmagań jastrzębianie zremisowali na własnym boisku z Góralem Żywiec 1:1.

2012-04-07 00:00 Autor: Grzegorz Sekita