Górnik polkowice

Porażka na zakończenie roku. GKS gorszy od Górnika Polkowice
0

W ostatnim meczu ligowym 2022 roku GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z ligowym sąsiadem, Górnikiem Polkowice. Gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi i pokonali jastrzębian 4:0.

2022-11-14 15:00 Autor: KB
Polkowice górą. GKS Jastrzębie 0:2 Górnik Polkowice
0

W drugiej kolejce sezonu 2022/2023 GKS Jastrzębie przegrał na własnym stadionie z Górnikiem Polkowice 0:2. Szybko ustalony został wynik tego starcia. Już w 18. minucie goście prowadzili różnicą dwóch bramek i do końca spotkania nie oddali prowadzenia. Mimo przewagi w drugiej połowie meczu Jastrzębianie nie zdołali zdobyć ani jednej bramki.

2022-07-25 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
2 Liga tuż-tuż. GKS przegrywa w Polkowicach
0

GKS Jastrzębie po raz kolejny w tym sezonie musiał uznać wyższość rywali. Środowa porażka z Górnikiem Polkowice była siedemnastą w bieżącym sezonie. Przed drużyną GKS-u prawdziwie „mission impossible”, ponieważ szanse na utrzymanie są już tylko matematyczne. Kolejnym rywalem drużyny z Harcerskiej będzie Odra Opole.

2022-04-28 10:59 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie