Grzegorz Łukasik

0

GKS Jastrzębie wygrywa z Wisłą Ustronianka

W ostatnim meczu sezonu na własnym boisku GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Wisłą Ustronianka 3:2.

2012-06-06 00:00 Autor: gs
0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs
Trampkarze MOSiR-u Jastrzębie najlepsi na Śląsku
0

Trenowani przez Grzegorza Łukasika trampkarze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie z rocznika 2001 zagrają w ogólnopolskim finale XVII Turnieju im. Marka Wielgusa.

2012-05-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
0

Emocje w Bielsku. Pierwsza porażka GKS-u

GKS 1962 Jastrzębie odniósł pierwszą porażkę w rundzie wiosennej. W bardzo ważnym dla układu ligowej tabeli spotkaniu, podopieczni Grzegorza Łukasika przegrali na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 3:4. Katem jastrzębian okazał się Bartosz Woźniak, który ponowie jak w rundzie jesiennej ustrzelił w meczu z GKS-em hat-tricka.

2012-05-19 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Kolejne zwycięstwo GKS-u Jastrzębie

Ósme zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie, którzy pokonali na własnym boisku Gwarka Ornontowice 4:0.

2012-05-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie pewnie pokonuje GTS Bojszowy

GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał GTS Bojszowy 4:0 w spotkaniu 24. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi. O losach meczu rozstrzygnęła pierwsza połowa, w której jastrzębianie zdobyli trzy gole.

2012-05-05 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie wygrywa w Pszczynie

GKS 1962 Jastrzębie po golach Artura Mościckiego i Bartosza Hajczuka wygrał na wyjeździe z Iskrą Pszczyna 2:0. Dwubramkowe zwycięstwo jest zbyt niskim wymiarem kary dla gospodarzy. Jastrzębianie w całym meczu przeważali, stworzyli sobie kilka stuprocentowych okazji do zdobycia bramki i mogli ten mecz wygrać zdecydowanie wyżej.

2012-05-04 00:00 Autor: gs
Piłkarze GKS-u Jastrzębie wciąż są w tym roku niepokonani
0

Niepokonani również w Pucharze. Piłkarze GKS-u lepsi od Przyszłości Rogów

Piłkarze GKS-u Jastrzębie awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego. GKS wygrał na własnym boisku z trzecioligową Przyszłość Rogów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu wolnego Marek Sobik.

2012-04-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Piłkarze GKS-u po raz kolejny mogli cieszyć się ze zwycięstwa
0

Emocje na Harcerskiej. GKS ogrywa lidera z Czańca

GKS 1962 Jastrzębie pokonał 2:1 dotychczasowego lidera rozgrywek, LKS Czaniec. Jastrzębianie przegrywali, ale dzięki bramkom Kamila Gorzały i Kamila Jadacha odwrócili losy meczu i zdobyli kolejne 3 punkty.

2012-04-18 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS wygrywa w Raciborzu. Setlak bohaterem

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo zanotował GKS Jastrzębie. Zawodnicy trenera Grzegorza Łukasika tym razem okazali się lepsi od Unii Racibórz wygrywając 3:2. Zwycięstwo jastrzębianom zapewnił w piątej minucie doliczonego czasu gry Bartłomiej Setlak.

2012-04-14 00:00 Autor: gs, mat. pras.