Gwarek Ornontowice

Kamil Jadach - strzelec pierwszego gola w Ornontowicach
0

100 goli GieKSy. Wiemy kto poprowadzi zespół w nowym sezonie

GKS 1926 Jastrzębie wygrał w ostatnim meczu sezonu 2013/2014 z Gwarkiem Ornontowice 2:1. Setnego gol jastrzębskiej drużyny w tegorocznych rozgrywkach ustrzelił Damian Tront. Ważna informacja płynie także z ławki trenerskiej mistrza IV ligi.

2014-06-15 11:58 Autor: mkor
0

GKS 1962: deszczowe zwycięstwo

GKS 1962 Jastrzębie pewnie zmierza do III ligi. Tym razem nasz zespół, w strugach deszczu, pokonał wysoko notowanego Gwarka Ornontowice 3-1 (1-1).

2013-11-10 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Ciekawy mecz przy Harcerskiej

Liderujący IV lidze - GKS 1962 Jastrzebie podejmuje dzisiaj na własnym boisku Gwarek Ornontowice. Drużyna z Ornontowic zajmuje 3. miejsce w tabeli.

2013-11-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS Jastrzębie: 3:1 w Ornontowicach

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo zanotowali piłkarze jastrzębskiego GKS-u. Po bramkach Bartosza Hajczuka, Piotra Pacholskiego i Kamila Jadacha jastrzębianie pokonali 3:1 Gwarka Ornontowice. Wynik mógł być mniej korzystny, ale kilka minut przed końcem rzut karny obronił Grzegorz Drazik.

2012-10-13 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Kolejne zwycięstwo GKS-u Jastrzębie

Ósme zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie, którzy pokonali na własnym boisku Gwarka Ornontowice 4:0.

2012-05-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Kibice GKS-u nie będą mieć okazji wspierać swojej drużyny w Żorach
0

GKS Jastrzębie: spotkanie z KS-em Żory odwołane!

Nie dojdzie na skutku zaplanowane na jutro spotkanie GKS-u Jastrzębie w Żorach. KS Żory nie był wstanie zabezpieczyć meczu i go odwołał.

2012-04-20 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
GKS Jastrzębie: sprawa walkowerów wciąż nierozstrzygnięta
0

Komisja Odwoławcza Śląskiego Związku Piłki Nożnej 19 grudnia miała rozstrzygnąć sprawę nierozegranych meczów GKS-u 1962 Jastrzębie z GTS-em Bojszowy i Gwarkiem Ornontowice. Decyzja jednak nie zapadła - związkowi działacze postanowili przerwać zebranie w tej sprawie i przenieść je na 13 stycznia.

2011-12-21 00:00 Autor: Redakcja
GKS Jastrzębie nie jedzie do Bojszów i Ornontowic
0

17 listopada zarząd GKS-u 1962 Jastrzębie wystosował pismo do Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach, w którym domaga się odwołania meczów z GTS Bojszowy i Gwarkiem Ornontowice wyznaczonych na 19 i 26 listopada.

2011-11-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: gksjastrzebie.com
GKS 1962 Jastrzębie: mecz z Gwarkiem Ornontowice w innym terminie
0

Zaplanowany na sobotę 7 października mecz pomiędzy Gwarkiem Ornontowice a GKS-em Jastrzębie nie zostanie rozegrany zgodnie z terminarzem. Powodem jest brak zgody policji na rozegranie spotkania w Ornontowicach oraz brak zgody władz GKS-u Jastrzębie na rozegranie meczu w Jastrzębiu.

2011-10-07 00:00 Autor: Redakcja