Halowa Liga Biznesu

Business Champions League 2020
0

Drużyna Biedronki Team zwyciężyła halowy turniej piłki nożnej „Business Champions League”, ale czy powtórzy wyczyn Tenneco Rybnik z poprzedniego roku i zwycięży również na boisku trawiastym?

2020-08-04 10:11 Autor: Redakcja
Business Champions League: finały w czerwcu
0

Wielkimi krokami zbliżają się decydujące rozstrzygnięcia w biznesowej „Lidze Mistrzów”. OBI Jastrzębie-Zdrój zmierzy się z drużynami z Rybnika i Cieszyna.

2017-05-29 19:07 Autor: df, źródło: Halowa Liga Biznesu
Trwają zapisy do letniej edycji Biznesowej Ligi Mistrzów
0

Rok 2017 wyśmienicie rozpoczął się dla zawodników ZZRG Chwałowice, którzy zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej zakładów pracy naszego regionu. Czy układ sił z halowych rozgrywek będzie identyczny na boisku trawiastym? A może do ligi dołączy nowy zespół, który zwycięży turniej „Decathlon Business Champions League”?

2017-03-19 07:00 Autor: df, źródło: Halowa Liga Biznesu
Za nami pierwsze finały Halowej Ligi Biznesu
0

Uczestnicy rozgrywek „DECATHLON Business Champions League 2016-2017” mają za sobą rozegrane dwa finały: Mini Finał Pocieszenia oraz Finał Pocieszenia. OBI Jastrzębie-Zdrój zajęło drugie miejsce w Mini Finale Pocieszenia.

2017-02-15 17:40 Autor: df, źródło: Halowa Liga Biznesu
Halowa Liga Biznesu wkracza w rundę finałową
0

Przed uczestnikami „DECATHLON Business Champions League 2016-2017” ostatnia runda rozgrywek. Będą to cztery finały. Zapowiada się niezwykle emocjonującą walka o zwycięstwo. OBI Jastrzębie-Zdrój zagra w Mini Finale Pocieszenia.

2017-01-24 12:00 Autor: df, źródło: Halowa Liga Biznesu
Trwają zapisy do nowego sezonu Business Champions League
0

Kto zostanie zwycięzcą II edycji DECATHLON Business Champions League? Czy halowy mistrz OIRP Katowice obroni tytuł mistrzowski? A może Biedronka Team swój sukces z boiska trawiastego przeniesie na halę? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź już wkrótce, bowiem w październiku rusza kolejna edycja halowego turnieju Business Champions League.

2016-09-26 08:30 Autor: ps, źródło: Business Champions League
Biedronka Team zwyciężyła w rozgrywkach Business Champions League 2016
0

Za nami Wielki Finał rozgrywek Business Champions League

W Wodzisławiu Śląskim odbyło się prawdziwe „święto piłkarskie” amatorów piłki nożnej - Wielki Finał DECATHLON Business Champions League. Na świetnie przygotowanej trawiastej murawie i w świetle jupiterów uczestnicy turnieju rozegrali trzy finałowe turnieje. Jak zwykle emocji nie brakowało, a bój sportowy toczył się zacięcie we wszystkich fazach finałowych.

2016-06-22 16:00 Autor: ps, źródło: Business Champions League
Halowa Liga Biznesu wkracza w decydującą, finałową fazę rozgrywek
0

Liga Mistrzów dla zakładów pracy wkracza w decydującą fazę rozgrywek

W rozgrywkach dla zakładów pracy „DECATHLON Business Champions League” po turniejach kwalifikacyjnych nadszedł czas na turnieje grupowe, które zostały rozegrane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 8 (stadion MOSiR Centrum). W turnieju bierze udział drużyna z Jastrzębia-Zdroju.

2016-05-27 09:30 Autor: ps, źródło: organizator
Ruszyła kolejna edycja ''Biznesowej Ligi Mistrzów''
0

Ruszyła biznesowa „Liga Mistrzów”

Pracownicy różnych firm z regionu po raz kolejny walczą w biznesowej “Lidze Mistrzów”. Za nami faza kwalifikacyjna.

2016-04-30 11:00 Autor: ps, Adam Doliba
Decathlon Business Champions League rusza 11 kwietnia. Do 20 marca potrwają zgłoszenia zakładów pracy
0

Trwają zapisy do „Decathlon Business Champions League 2016”. Zgłoś swój zakład pracy

Czy halowy zwycięzca rozgrywek „Business Champions League”, drużyna OIRP Katowice, będzie również królowała na boiskach otwartych? Czy układ sił z halowych rozgrywek będzie prezentował się podobnie na boisku trawiastym? A może do rozgrywek dołączy nowy zespół, który zwycięży turniej „DECATHLON Business Champions League”?

2016-03-07 13:30 Autor: ps, źródło: organizator