Pięciu zawodników JKH podpisało nowy kontrakt

Petr Lipina, Mateusz Bryk, Kamil Górny, Mateusz Rompkowski i Adrian Labryga podpisali nowe kontrakty z JKH GKS Jastrzębie.

2013-05-01 00:00 Autor: mw
0

Żaki Starsze najlepsze w Polsce

W finale Międzywojewódzkich Mistrzostw Żaków Starszych podopieczni Marka Chrabańskiego pokonali MMKS Podhale Nowy Targ 4:2.

2013-04-22 00:00 Autor: pww; źródło: jkh.pl
0

Ramon Sopko nie będzie już bronił bramki JKH

Słowacki golkiper nie będzie w przyszłym sezonie bronił barw naszego klubu. 32-letni bramkarz, po rocznym pobycie w Jastrzębiu, zdecydował się na powrót do Francji.

0

Żaki JKH w półfinale międzywojewódzkich mistrzostw

Po zaciętym spotkaniu, które decydowało o awansie do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Żaków Starszych hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Stoczniowca Gdańsk 5:4. W sobotę o godzinie 11:00 podopieczni Marka Chrabańskiego zagrają o finał z MOSM Tychy.

2013-04-19 00:00 Autor: mw; źródło: jkh.pl
0

Hokej: jutro nasi zagrają z Litwą

Kamil Kosowski i Górny, Mateusz Rompkowski i Bryk oraz Maciej Urbanowicz będą reprezentować Polskę na Mistrzostwa Świata Dywizji IB, które zostaną rozegrane w Doniecku.

2013-04-13 00:00 Autor: mw; źródło: jkh.pl
0

JKH ma nowego trenera

Od przyszłego sezonu naszych hokeistów poprowadzi Mojmir Trliczik. Nowy trener naszego zespołu ma na swoim koncie brązowy medal olimpijski.

2013-04-12 00:00 Autor: pww
0

W sobotę turniej mini hokeja

W najbliższą sobotę na lodowisku Jastor rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Mini Hokeja na Lodzie. Uczestnikami zawodów będą gracze rocznika 2004 i młodsi z Polski, Czech i Słowacji.

2013-04-11 00:00 Autor: pww
0

Młodzi hokeiści zagrali z okazji 50 lat miasta

6 i 7 kwietnia na lodowisku Jastor rozegrany został Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie Żaków Młodszych. Zawody hokejowe zorganizowane zostały z okazji 50-lecia miasta Jastrzębie-Zdrój.

2013-04-08 00:00 Autor: mw
0

Trzecia porażka JKH

Coraz bardziej od zawodników z JKH GKS Jastrzębie oddala się szansa na zdobycie złotego medalu. Wczoraj jastrzębianie przegrali kolejny mecz z Comarch Cracovia 4:1.

2013-03-22 00:00 Autor: pww
0

Pierwsza porażka w finale PLH

Wczoraj drużyna JKH GKS Jastrzębie zmierzyła się na własnym lodowisku z Comarch Cracovią. Niestety jastrzębscy hokeiści w pierwszym finałowym pojedynku przegrali 2:3.

2013-03-18 00:00 Autor: mw