Hokej

0

Białe Jastrzębie podejmują Atomówki Tychy

W sobotę 21 stycznia odbędzie się drugie ćwierćfinałowe spotkanie Polskiej Ligi Hokeja Kobiet pomiędzy UKH Białymi Jastrzębie a  Atomówkami Tychy. W pierwszym spotkaniu jastrzębianki pewnie wygrały na tyskim lodowisku 8:1. Początek rewanżowego spotkania w sobotę o 15:30 na Jastorze.

2012-01-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Kibice JKH GKS mogli byc zadowoleni z postawy swoich ulubieńców
0

Grad goli na Jastorze. Toruń na kolanach

Wynikiem 9:1 zakończył się pojedynek między JKH GKS Jastrzębie a Nestą Toruń. Jastrzębianie nie dali większych szans przyjezdnym strzelając w trzeciej tercji aż 5 goli.

2012-01-16 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Dwa punkty wywiezione z Nowego Targu

Dogrywką zakończyło się spotkanie 30. kolejki PLH między MMKS Podhale a JKH GKS Jastrzębie. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Szymon Marzec.

2012-01-14 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Podhale i Toruń na drodze po kolejne punkty

MMKS Podhale Nowy Targ i Nesta Toruń są kolejnymi rywalami JKH GKS w drodze do najlepszej czwórki PLH. Oba spotkania są bardzo ważne, gdyż sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej napięta.

2012-01-12 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Lider pokonany. Dwie bramki Górnego

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali lidera PLH na własnym lodowisku 6:4. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił młody obrońca, Kamil Górny.

2012-01-10 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Dreszczowiec na Jastorze. Dwa punkty zostają w Jastrzębiu.

Dopiero po dogrywce hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali niżej notowanych rywali z Sosnowca. Decydującą bramkę dla gospodarzy strzelił Richard Bordowski zatrzymując 2 punkty dla swojego zespołu.

2012-01-08 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Porażka w Krakowie

Nie udał się jastrzębianom wyjazd do Krakowa. Szansy na zdobycie punktu pokrzyżował podopiecznym Jiriego Reznara, Leszek Laszkiewicz.

2012-01-07 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Cracovia i Zagłębie na początek roku

Hokeiści po miesięcznej przerwie wracają na ligowe parkiety aby rozpocząć finałowy etap zmagań w rundzie zasadniczej. Do końca rozgrywek pozostało 16 kolejek, a kandydatów do zajęcia pierwszych czterech miejsc pięciu. Jedna z drużyn będzie musiała obejść się smakiem.

2012-01-04 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Unia lepsza w Pucharze Polski

Nie udało się awansować hokeistom GKS-u do finału PP. Przegrali oni w półfinale z Aksam Unią Oświęcim 1:4.

2011-12-29 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS walczy o Puchar Polski

Już w środę rozpocznie sie turniej finałowy Pucharu Polski w hokeju. W Sanoku o puchar walczyć będą cztery zespoły w tym JKH GKS Jastrzębie.

2011-12-27 00:00 Autor: Mateusz Matkowski