Hokej

JKH: na „szóstkę” ze stoczniowcem
0

W zaległym spotkaniu 11. kolejki hokeiści JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonali na Jastorze ostatnią drużynę ekstraligi Stoczniowiec Gdańsk 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) i powrócili tym samym na pozycję wicelidera.

2020-11-12 09:33 Autor: mk, źródło: JKH
Jastor bazą treningową dla kadry narodowej!
0

W niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski, której selekcjonerem jest trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber. Biało-czerwoni będą przebywać w naszym mieście do środowego poranka, kiedy to wyruszą do Budapesztu na towarzyski dwumecz z Węgrami. W Kadrze Narodowej - obok wcześniej powołanego kwartetu (Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Maciej Urbanowicz, Dominik Paś) - znaleźli się także kolejni zawodnicy JKH GKS Jastrzębie z tzw. listy rezerwowej.

2020-11-02 08:38 Autor: mk, źródło: JKH
JKH: hokeiści odrobili „pracę domową”
0

Mecz pomiędzy drugą a trzecią drużyną w tabeli ekstraligi miał - mówiąc delikatnie - niecodzienny i nieoczekiwany przebieg. JKH GKS w piątkowym meczu z Re-Plast Unią Oświęcim stracili u siebie dziesięć goli. Na szczęście, w niedzielę zawodnicy odrobili „pracę domową” i pewnie wygrali w Sanoku.

2020-10-26 08:51 Autor: mk, źródło: JKH
Udany weekend JKH GKS Jastrzębie
0

Cenne punkty z meczu z Energą Toruń i pewne zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec. To był wyjątkowo udany weekend dla jastrzębskich hokeistów JKH GKS.

2020-10-12 11:08 Autor: mk, źródło: JKH
Hokej: JKH z porażką w Podhalu
0

Po raz drugi w tym sezonie hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość rywala. W piątkowy wieczór nasz zespół przegrał na wyjeździe z Tauron Podhalem Nowy Targ 2:3 (0:2, 1:1, 1:0). Oba gole dla ekipy trenera Roberta Kalabera zapisał na swoje konto Radosław Sawicki.

2020-10-05 10:55 Autor: mk, źródło: JKH
Kolejne sukcesy JKH GKS Jastrzębie
0

Kolejne sukcesy hokeistów JKH GKS Jastrzębie. W piątek uczcili 300. mecz Roberta Kalabera pewnym zwycięstwem nad Ciarko STS Sanok, wczoraj zaś – trzeci domowy mecz i trzecie zwycięstwo na Jastorze. W niedzielny wieczór hokeiści pokonali w derbowym spotkaniu GKS Katowice 3:1.

2020-09-28 10:13 Autor: mk, źródło: JKH
JKH: triumf i porażka
0

Pełen emocji weekend dla kibiców JKH GKS Jastrzębie. Po piątkowym triumfie na Jastorze i pokonaniu ekipy z Tychów, niedzielna porażka z Re-Plast Unia Oświęcim.

2020-09-21 09:49 Autor: mk; źródło: JKH
Dwa zwycięstwa JKH GKS-u Jastrzębie
0

Dobrze zaczął się sezon dla jastrzęskich hokeistów. W piątek (11.09) wygrali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 7:2, a w niedzielę hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii pokonali w ekstraligowym wyjazdowym starciu Stoczniowiec Gdańsk 2:1.

2020-09-14 09:04 Autor: mk, źródło: JKH
JKH: prezentacja drużyny i mecz otwarcia
0

Po długiej przerwie JKH wraca do ekstraligowych zmagań, tak gwałtownie przerwanych na początku marca. W piątek, 11 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Zagłębiem Sosnowiec i z tej okazji zapraszają kibiców na prezentację drużyny.

2020-09-08 11:03 Autor: mk, źródło: JKH
Podejrzenia się sprawdziły. Koronawirus wśród hokeistów
0

Zła wiadomość dla fanów hokeja. Wyniki badań u zawodników JKH KKS Jastrzębie na COVID-19 są pozytywne.

2020-08-04 13:56 Autor: kw, Źródło: jkh.pl