Hokej

JKH przegrywa z Cracovią w karnych
0

Hokeiści Comarch Cracovii po raz pierwszy w tym sezonie znaleźli sposób na JKH GKS Jastrzębie, odrabiając dwubramkową stratę i odpłacając się tym samym naszemu zespołowi za porażkę poniesioną w niemal identycznych okolicznościach tydzień temu.

2019-12-11 08:36 Autor: JP, źródło: JKH
Po meczu z Podhalem JKH traci pozycję lidera
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają z wyprawy na Podhale bez punktów. "Szarotki" po raz pierwszy w sezonie przełamały impas w starciach z jastrzębianami, a wynik tego wyrównanego i szybkiego spotkania został ustalony w drugiej tercji meczu. Po tej porażce nasza drużyna straciła pozycję lidera tabeli Polskiej Hokej Ligi na rzecz GKS Tychy.

2019-12-09 08:55 Autor: JP, źródło: JKH
JKH ulega GKS-owi Katowice w końcówce meczu
0

Nie udało się naszemu zespołowi podtrzymać zwycięskiej passy rozpoczętej triumfami nad GKS Tychy i Comarch Cracovią. W piątkowy wieczór w derbach JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość GKS Katowice, tracąc decydującego gola na 28 sekund przed syreną za sprawą uderzenia bohatera gości, Patryka Krężołka. Wcześniej wynik po naszej stronie otworzył Henri Auvinen, dzięki czemu na taflę Jastora posypały się maskotki w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

2019-12-07 17:42 Autor: JP, źródło: JKH
JKH: trzecie zwycięstwo z Cracovią w tym sezonie
0

We wtorkowy wieczór zespół JKH - mimo osłabień spowodowanych kontuzjami - pokonał na wyjeździe popularne "Pasy" 3:2, choć po pierwszej tercji to gospodarze prowadzili 2:0. Dwa gole dla gości strzelił Arkadiusz Kostek, a jednego dołożył wracający do gry Łukasz Nalewajka.

2019-12-04 09:12 Autor: DB, źródło: jkh.pl
JKH lepszy od tyszan
0

Po niezwykłym derbowym meczu na szczycie ekstraligi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze mistrza Polski z Tychów 4:1, zachowując tym samym pozycję lidera.

2019-12-02 08:58 Autor: JP, źródło: JKH
Zagłębie Sosnowiec przerywa dobrą passę JKH
0

Na dwudziestu sześciu meczach i 3309 dniach zatrzymał licznik zwycięskiej passy JKH GKS Jastrzębie nad Zagłębiem Sosnowiec. W piątkowy wieczór nasz zespół musiał po raz pierwszy od ponad dziewięciu lat uznać wyższość tego rywala w ekstraligowych rozgrywkach.

2019-12-01 10:51 Autor: JP, źródło: JKH
JKH ulega Unii Oświęcim. Decydująca trzecia tercja
0

Hokeiści Unii Oświęcim po raz pierwszy od niemal dwóch lat zdołali dziś pokonać nasz zespół, zwyciężając na Jastorze 3:1 (0:0, 0:0, 3:1). Wszystkie gole padły w trzeciej tercji, a honorowe trafienie dla gospodarzy zapisał na swoje konto Maris Jass. Mimo porażki podopieczni Roberta Kalabera zachowali bezpieczną przewagę nad GKS Tychy, który przegrał w Katowicach.

2019-11-27 12:15 Autor: JP, źródło: JKH
JKH zrewanżował się Lotosowi Gdańsk
0

Hokeiści JKH w niedzielny wieczór po niezwykle zaciętym spotkaniu zrewanżowali się Lotosowi PKH Gdańsk za niedawną porażkę na Jastorze, choć trzykrotnie przegrywali dwiema bramkami, a dogrywkę wywalczyli za sprawą gola Radosława Sawickiego na sześć sekund przed syreną!

2019-11-25 12:19 Autor: JP, źródło: JKH
JKH ponownie pokonuje Toruń
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w najlepszy możliwy sposób zareagowali na wtorkową dramatyczną porażkę z Lotosem PKH Gdańsk i w piątkowy wieczór pokonali na Jastorze niewygodną dla nich dotychczas Energę Toruń 8:3 (4:0, 1:1, 3:2). Jastrzębianie rozegrali naprawdę niezłe zawody, a ozdobą dnia były gole Dominika Jarosza, który zapisał na swoje konto hattricka.

2019-11-23 11:53 Autor: JP, źródło: JKH
Jutro JKH podejmie u siebie Energę Toruń
0

Nie opadły jeszcze emocje po dramatycznej porażce z Lotosem PKH Gdańsk, a hokeiści JKH GKS Jastrzębie już muszą szykować się do kolejnego starcia z trudnym rywalem. W najbliższy piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Energę Toruń, z którą zaledwie kilka dni temu rywalizowali na wyjeździe. Tym meczem rozpoczynamy trzecią rundę sezonu 2019/2020.

2019-11-21 14:03 Autor: JP, źródło: JKH