Hokej

Ośmiu hokeistów z Jastrzębia w reprezentacji Polski
0

Selekcjonerzy reprezentacji Polski seniorów oraz juniorów powołali ośmiu zawodników z JKH GKS Jastrzębie w trzech kategoriach wiekowych.

2019-10-22 13:40 Autor: JKH / JP
JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec 7:0
0

W niedzielę ekipa z Leśnej pokonała u siebie Zagłębie Sosnowiec aż 7:0 (1:0, 2:0, 4:0), dzięki czemu utrzymała pozycję lidera.

2019-10-21 08:33 Autor: JKH
JKH pokonuje w Gdańsku Lotos PKH (2:1)
0

W niedzielne późne popołudnie JKH GKS Jastrzębie pokonał w Gdańsku miejscowy Lotos PKH 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) po bramkach Jesse Rohtli i Macieja Urbanowicza. Trzy punkty nad Bałtykiem (oraz wyniki pozostałych niedzielnych spotkań) pozwoliły jastrzębianom na awans na pozycję lidera ekstraligi.

2019-10-14 12:03 Autor: JKH / JP
JKH GKS: trzymali w napięciu do samego końca
0

Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego wygrali wczoraj z Podhalem Nowy Targ, choć jeszcze na początku 43. minuty przegrywali 2:5.

2019-10-07 09:30 Autor: AM; źródło JKH GKS Jastrzębie
Mecz JKH nie odbył się. Chuligani pobili hokeistę GKS Katowice
0

Zaplanowany na piątkowy wieczór derbowy mecz pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice nie doszedł do skutku z pobicia jednego z zawodników z Katowic – Jaakko Turtiainena.

2019-10-05 08:20 Autor: JP
Dziś JKH gra z GKS Katowice: „Nie boimy się ich!”
0

Dzisiaj (piątek, 4 października) o 18:00 na lodowisku Jastor JKH GKS gra GKS Katowice, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy ligowej porażki.

2019-10-04 10:45 Autor: JKH/JP
JKH zalicza zalicza strzał w dziesiątkę
0

Czwarty mecz i czwarta wygrana! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują zwycięską passę w ekstralidze, pewnie i zasłużenie pokonując w środowy wieczór na Jastorze Kadrę PZHL U23 10:1 (1:1, 5:0, 4:0). Dzięki tej wygranej podopieczni Roberta Kalabera objęli prowadzenie w tabeli Polskiej Hokej Ligi.

2019-09-26 10:04 Autor: źródło: JKH
Wymarzone rozpoczęcie sezonu dla JKH GKS-u Jastrzębie
0

Taką ekipę trenera Roberta Kalabera chcielibyśmy oglądać zawsze! Na inaugurację ekstraligowego sezonu 2019/2020 hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali u siebie "czarnego konia" rozgrywek Re-Plast Unię Oświęcim 4:2 (0:1, 2:0, 2:1), a wielkim powodem do radości jest fakt, że udział przy wszystkich czterech trafieniach dla zespołu mieli młodzi wychowankowie JKH GKS - Dominik Paś, Kamil WałęgaJan Sołtys!

2019-09-16 21:25 Autor: JK, źródło: jkh.pl
Górale z Nowego Targu wracają do domu z kompletem punktów
0

JKH w swoim dzisiejszym meczu musiało uznać wyższość zawodników z Nowego Targu. Jastrzębianie przegrali 1:2.

2018-01-14 19:02 Autor: PS
Poraża jastrzębian z Tauronem Katowice, Andrej Themar katem JKH
0

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

2017-12-20 14:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl