Hokej Jastrzębie Zdrój

Hokej: chwila na regenerację przed rozpoczęciem kolejnej rundy
0

Czwartkowym meczem z Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli drugą rundę Tauron Hokej Ligi. Aktualnie uczestnicy rozgrywek mogą liczyć na moment wytchnienia za sprawą „przerwy na reprezentację”. JKH wykorzystuje ten czas do pracy nad przygotowaniem fizycznym pod okiem II trenera Rafała Bernackiego. Nie zabraknie też chwili na regenerację.

2023-11-08 11:00 Autor: lk, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH: Wygrana
0

JKH: Wygrana "do zera" z Tauron Podhalem

Zgodnie z oczekiwaniami kibiców hokeiści JKH GKS Jastrzębie bez większych problemów uporali się z Tauron Podhalem Nowy Targ, zwyciężając outsidera w niedzielny wieczór wynikiem 5:0 (2:0, 1:0, 2:0). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Martin Kasperlik, Łukasz Nalewajka, Mateusz Bryk i Arturs Sevcenko, który dwoma trafieniami w trzeciej tercji podsumował zawody.

2022-01-24 14:44 Autor: OD, JKH GKS Jastrzębie
Górale z Nowego Targu wracają do domu z kompletem punktów
0

JKH w swoim dzisiejszym meczu musiało uznać wyższość zawodników z Nowego Targu. Jastrzębianie przegrali 1:2.

2018-01-14 19:02 Autor: PS