Hokej na lodzie

Znamy wstępny plan meczów kontrolnych Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie na chwilę obecną mają zaplanowanych siedem meczów kontrolnych, wśród których m.in. V Turniej o Puchar RT Torax w Porubie.

2016-07-22 10:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Plakat promujący charytatywny mecz z udziałem zawodników JKH GKS Jastrzębie
0

Charytatywny mecz na jastrzębskim Jastorze już za dwa tygodnie

Już za dwa tygodnie, 17 kwietnia, na jastrzębskim Jastorze rozegrany zostanie mecz charytatywny z udziałem zawodników Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie.

2016-04-03 10:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Polonia Bytom wygrała pierwszy mecz sparingowy z JKH GKS Jastrzębie. 13 lutego rewanż na Jastorze
0

JKH przegrał dziś sparing w Bytomiu. W sobotę rewanż na Jastorze

W piątkowym meczu sparingowym podopieczni Roberta Kalábera przegrali w Bytomiu z Polonią 1:2. O zwycięstwie gospodarzy zdecydowały rzutu karne, a konkretnie udany najazd Dmytro Demjaniuka. Rewanż w sobotę o godzinie 11:30 na lodowisku Jastor. Wstęp BEZPŁATNY!

2016-02-12 22:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze drużynę STS-u Sanok. Do gry po kontuzji wraca co najmniej czterech graczy
0

Już jutro na Jastorze JKH GKS Jastrzębie zagra z STS Sanok

22 stycznia o godz. 19:00 rozpocznie się na Jastorze mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Ciarko PBS Bank STS Sanok.

2016-01-21 11:55 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie minimalnie przegrywa na Jastorze z Mistrzem Polski 2:3
0

Ambitna walka i minimalna przegrana. JKH uległ Mistrzowi Polski

Zdziesiątkowani jastrzębianie postawili się Mistrzowi Polski, który wygrał na Jastorze po zaciętym i emocjonującym meczu walki. GKS Tychy decydujące trafienie zadał dopiero w 50. minucie, gdy wynik meczu na 3:2 ustalił Mateusz Bepierszcz.

2016-01-18 12:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
15 stycznia, w piątek, na Jastor zawita ekipa TatrySki Podhale Nowy Targ
0

Już jutro na Jastor zawita Podhale Nowy Targ

W piątek 15 stycznia na jastrzębskie lodowisko Jastor zawita drużyna TatrySki Podhale Nowy Targ. Czy przewaga związana z grą "u siebie" pozwoli na przerwanie złej passy?

2016-01-14 12:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny przegrywa mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem w ciężkim boju uległ w rzutach karnych Cracovii
0

Kolejna porażka JKH GKS Jastrzębie. Zadecydowały rzuty karne

Nie udało się przerwać trwającej miesiąc serii porażek. Na osłodę kibicom jastrzębscy hokeiści postawili trudne warunki liderowi Polskiej Hokej Ligi i z trudnego terenu pod Wawelem wywożą jednopunktową zdobycz.

2016-01-13 11:33 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Porażka 1:2 z Unią Oświęcim przedłużyła czarną passę hokeistów JKH GKS Jastrzębie do sześciu
0

Czarna seria hokeistów JKH GKS Jastrzębie trwa. Już jutro mecz z Cracovią

Sześć spotkań bez zwycięstwa - to czarna seria hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w najbliższy wtorek, czyli już jutro, zmierzą się na wyjeździe z Comarchem Cracovia.

2016-01-11 10:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zagra jutro na wyjeździe z drużyną Ciarko PBS Bank STS Sanok
0

Już jutro jastrzębscy hokeiści zagrają na wyjeździe z Sanokiem

Już jutro, w piątek, o godz. 18:00 rozpocznie się mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Ciarko PBS Bank STS Sanok a JKH GKS Jastrzębie.

2016-01-07 15:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie minimalnie przegrał z GKS-em Tychy 0:1
0

Minimalna porażka JKH GKS Jastrzębie z Mistrzem Polski

Bez punktów opuszczają Tychy hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy przez sześćdziesiąt minut walczyli z mistrzem jak równy z równym, ale gdy wszyscy byli myślami w dogrywce najaktywniejszy atak gospodarzy wyprowadził celny cios.

2016-01-04 16:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie