Indykpol AZS Olsztyn

Drugi mecz i druga wygrana. Jastrzębski Węgiel pokonał Indykpol (3:1)
0

Jastrzębski Węgiel udanie rozpoczął rozgrywki w sezonie 2022/23. Siatkarze z Jastrzębia w drugim meczu tego sezonu pokonali Indykpol AZS Olsztyn. Zawodnicy ponownie zdobyli trzy punkty wygrywając 3:1.

2022-10-06 15:00 Autor: KB, źródło: Jastrzębski Węgiel
Trzy punkty zostają w Jastrzębie, Olsztyn pokonany
0

W meczu 23. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3:1.

2022-03-14 10:40 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel przegrywa w trzech setach z Indykpolem Olsztyn
0

W rozegranym awansem meczu 12. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn pokonał Pomarańczowych w trzech setach.

2019-11-13 16:19 Autor: JP, źródło: Jastrzębski Węgiel
Olsztyn za mocny dla Pomarańczowych
0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla musieli uznać wyższość Indykpolu AZS-u Olsztyn. W meczu 7. kolejki PlusLigi podopieczni Marka Lebedewa ulegli drużynie z Warmii 0:3.

2017-10-30 19:09 Autor: gs
Porażka siatkarzy Jastrzębskiego Węgla w Olsztynie
0

Czwartą porażkę w obecnym sezonie PlusLigi ponieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W Olsztynie lepsza była drużyna AZS-u, która wygrała całe spotkanie 3:1.

2016-12-23 00:27 Autor:
Zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w pierwszej kolejce PlusLigi
0

W pierwszej kolejce PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał u siebie Indykpol AZS Olsztyn 3:2. Najlepszym zawodnikiem spotkania został przyjmujący Pomarańczowych - Salvador Hidalgo Oliva.

2016-10-03 12:30 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
Rusza PlusLiga. W sobotę pierwszy mecz Jastrzębskiego Węgla
0

Pierwszy mecz w sezonie ligowym Jastrzębski Węgiel zagra na własnej hali z drużyną Indykpol AZS Olsztyn. Zawodnicy zapowiadają, że chcą wygrać pierwszy mecz, by dobrze "wejść w sezon".

2016-09-30 18:15 Autor: df, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w meczu wyjazdowym z Indykpolem AZS Olsztyn. To czwarty komplet punktów jastrzębian w tym roku
0

Jastrzębski Węgiel: czwarty komplet punktów w tym roku

W poniedziałek 1 lutego drużyna Jastrzębskiego Węgla zmierzyła się w wyjazdowym meczu Plus Ligi z Indykpolem AZS Olsztyn i po zaciętym czwartym secie zwyciężyła 3:1, co jest czwartym z rzędu kompletem punktów. Następny mecz 10 lutego, a przeciwnikiem będzie drużyna BBTS-u Bielsko-Biała.

2016-02-03 13:30 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel wygrał 3:2 z Indykpolem AZS Olsztyn w II kolejce Plus Ligi
0

Jastrzębski Węgiel po raz kolejny zwycięża w tie-breaku

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali drugi mecz w bieżącym sezonie Plus Ligi. Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn ponownie rozstrzygnął tie-break, a MVP został Michał Masny.

2015-11-09 10:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel, mat. pras.
7 listopada Jastrzębski Węgiel zagra po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością