IV liga

Polonia Łaziska urządziła Granicy Ruptawa srogie lanie
0

Wysoką porażką zakończyło się sobotnie spotkanie Granicy Ruptawa. Gospodarze przegrali 1:6 z zespołem Polonii Łaziska Górne.

2017-05-21 10:42 Autor: PS
Granica zagra o trzy punkty
0

W sobotę o godzinie 17:00 Granica Ruptawa rozegra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Polonia Łaziska Górne.

2017-05-19 15:53 Autor: PS
Weekend z piłką w Jastrzębiu-Zdroju
0

Zbliżający się weekend dla sympatyków futbolu w Jastrzębiu-Zdroju powinien przynieść wiele pozytywnych emocji. Rozgrywki wkraczają w decydującą fazę więc zamiast siedzieć w domu lepiej wybrać się na któryś z meczów.

2017-05-19 10:40 Autor: PS
Piłkarski weekend w Jastrzębiu-Zdroju: IV liga
0

W meczu 29. kolejki IV ligi drużyna Granicy Ruptawa odniosła druzgocącą porażkę z GKS-em Radziechowy-Wieprz. Ponadto zanotowała spadek w tabeli o jedno miejsce.

2017-05-15 06:30 Autor: df
0

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Granicy Ruptawa z Concordią Knurów. Bramka wyrównująca padła w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Przedstawiamy tabelę II grupy śląskiej IV ligi.

2017-05-08 12:53 Autor: df
Granica Ruptawa wywiozła cenne 3 punkty z Suszca
0

Kibice Granicy Ruptawa doczekali się upragnionego zwycięstwa swojej drużyny. W meczu z Krupińskim Suszec jastrzębianie strzelili aż pięć bramek.

2017-03-28 10:10 Autor: df, źródło: Granica Ruptawa
Granica Ruptawa vs. Unia Racibórz: bramkarz gości zanotował asystę
0

W 19. kolejce rozgrywek IV ligi Granica Ruptawa przegrała na własnym boisku z Unią Racibórz 1:2.

2017-03-18 19:00 Autor: raj
Jastrzębskie drużyny solidarnie przegrały swoje mecze w niższych ligach
0

W miniony weekend drużyny grające w Jastrzębiu rozgrywały mecze w niższych ligach.

2016-11-08 20:46 Autor:
Granica Ruptawa w końcu się przełamała
0

W meczu 7. kolejki IV ligi drużyna z Ruptawy po dłuższej przerwie odniosła zwycięstwo. Pokonała u siebie zespół Wilków Wilcza 1:0.

2016-09-15 08:00 Autor: df, źródło: Granica Ruptawa
IV liga: trzecia porażka Granicy z rzędu
0

W spotkaniu 6. kolejki IV ligi Granica Ruptawa doznała trzeciej z rzędu porażki w obecnym sezonie. Po bardzo słabym meczu ruptawianie przegrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 0:4.

2016-09-06 11:00 Autor: ps, źródło: mat. pras.