IV liga

0

Piłkarz GieKSy: zszedł stres i wszyscy widzieli co się stało

Ustrzelił klasycznego hat-tricka i był zmieniany przy owacji kibiców. - Realizujemy to, co ćwiczymy na treningach - mówił po meczu GKS-u 1962 Jastrzębie z Wisłą Ustronianka jeden z bohaterów spotkania Wojciech Caniboł.

2014-03-24 18:30 Autor: mkor
0

Deklasacja! GKS znakomicie przygotowany do wiosny

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił na własnym boisku Wisłę Ustronianka aż 9-1! To był prawdziwy festiwal dla kibiców - w obu połowach padło po pięć bramek. A dobre wieści doszły także z Pszczyny, gdzie Iskra przegrała z Kupińskim.

2014-03-23 08:41 Autor: mkor
Zwycięstwo z Krupińskim 2:0
0

GKS 1962 Jastrzębie: Dudziński największym wygranym 2013 roku

Ile goli strzelili poszczególni zawodnicy i jak wyglądało ostatnie 12 miesięcy drużyny - zapraszamy do podsumowania 2013 roku w wykonaniu piłkarzy GKS-u 1962 Jastrzębie.

2013-12-24 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Kamil Gorzała ucierpiał w wyniku zachowania kibiców z Żywca
0

Skandal w Żywcu: ucierpiało trzech piłkarzy GKS-u

W zaległym meczu IV ligi GKS 1962 Jastrzębie grał na wyjeździe z Góralem Żywiec. Nasz zespół przegrywał 4:1, kiedy w 89. minucie kibice gospodarzy rzucili na boisko petardę hukową.

2013-11-24 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962,
0

GKS 1962: co za druga połowa!

W meczu 16. kolejki IV ligi, GKS 1962 Jastrzębie rozgromił u siebie Górnika Pszów 5-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

2013-11-16 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS 1962: deszczowe zwycięstwo

GKS 1962 Jastrzębie pewnie zmierza do III ligi. Tym razem nasz zespół, w strugach deszczu, pokonał wysoko notowanego Gwarka Ornontowice 3-1 (1-1).

2013-11-10 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Ciekawy mecz przy Harcerskiej

Liderujący IV lidze - GKS 1962 Jastrzebie podejmuje dzisiaj na własnym boisku Gwarek Ornontowice. Drużyna z Ornontowic zajmuje 3. miejsce w tabeli.

2013-11-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
Fani GKS-u 1962 Jastrzębie mieli w sobotę powody do zadowolenia
0

GieKSa panuje w IV lidze i ma niezawodnego strzelca

GKS 1962 Jastrzębie wygrał w prestiżowym meczu z Krupińskim Suszec 2-0 i umocnił się na szczycie IV-ligowej tabeli.

2013-10-02 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
Wydział Gier podjął jedyną słuszną decyzję dotyczącą meczu w Świerklanach
0

GKS 1962: walkower za mecz w Świerklanach

Jest decyzja w sprawie nierozegranego meczu III kolejki IV ligi pomiędzy GKS-em 1962, a Fortecą Świerklany. Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyznał jastrzębskiej drużynie walkower za to spotkanie.

2013-09-07 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS 1962: pierwsza strata punktów

GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe z GTS Bojszowy 0-0. W sobotę zespół Grzegorza Łukasika zagra pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością.

2013-08-30 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie