Jastor

JKH zwyciężył 4:1 z Podhalem. Mecz nerwowej atmosfery zwieńczyła kłótnia i przepychanka, w której uczestniczył także trener gości
0

Zwycięstwo JKH zwieńczone przepychanką z udziałem trenera gości

Kolejne punkty dopisali do swojego dorobku hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy pokonali na Jastorze TatrySki Podhale Nowy Targ w stosunku 4:1. Zażarta walka trwała nie tylko na tafli. Pół minuty przed końcem, gdy losy meczu były już rozstrzygnięte do boksu gospodarzy wtargnął trener gości, Marek Ziętara, który bardzo agresywnie przedstawiał rywalom swoje racje.

2015-12-03 12:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Po zaciętym pojedynku JKH GKS Jastrzębie przegrał w Krakowie z Comarchem Cracovia 2:3
0

JKH: minimalna porażka po zaciętym pojedynku. Dziś mecz z Nowym Targiem

Bez punktów, ale z podniesioną głową opuszczają Kraków hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym i pełnym zwrotów akcji pojedynku ulegli Pasom 2:3. Teraz jastrzębian czeka seria trzech meczów przed własną publicznością, którą rozpocznie wtorkowy mecz z Podhalem.

2015-12-01 11:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
GKS Tychy 4:2 JKH GKS Jastrzębie. 27 listopada mecz z Unią Oświęcim
0

JKH przegrywa z Mistrzem Polski. Już dziś mecz na Jastorze

W zaległym meczu 23. kolejki hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali ze świeżo upieczonym finalistą Pucharu Kontynentalnego i Mistrzem Polski 2:4. Gole dla JKH zdobyli Richard Bordowski oraz Leszek Laszkiewicz. Już dziś jastrzębianie wrócą na własne lodowisko, gdzie podejmą Unię Oświęcim.

2015-11-27 11:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH wygrał na Jastorze 5:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Ostatecznie jastrzębianie zajęli 4. miejsce w sezonie 2015/2016
0

Zwycięstwo JKH na Jastorze. Już jutro jastrzębianie zagrają w katowickim spodku

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli na własnym lodowisku z HK Zagłębie Sosnowiec. Jastrzębianie jutro rozegrają powtórzony mecz z Polonią Bytom...w katowickim spodku!

2015-11-16 10:00 Autor: ps, źródło: JKH, mat. pras.
Dziura w bandzie spowodowała przerwanie meczu między JKH GKS Jastrzębie i Polonią Bytom
0

Mecz JKH przerwany po sześciu minutach. Dziś na Jastorze ostatnie spotkanie sezonu

Mecz TMH Polonia Bytom z JKH GKS Jastrzębie trwał niewiele ponad sześć minut. Wszystko zaczęło się po ataku bez krążka na Łukasza Nalewajkę, który uderzył głową w bandę i stracił na chwilę przytomność.

2015-11-15 09:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie w zbliżający się weekend zakończy sezon zasadniczy 2015/2016 meczami z Polonią Bytom i Zagłębiem Sosnowiec
0

Hokeiści z JKH przed dwoma ostatnimi meczami w sezonie

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w zbliżający się weekend rozegrają dwa ostatnie mecze bieżącego sezonu Polskiej Hokej Ligi. Jastrzębski klub już wcześniej zapewnił sobie miejsce w ligowej "szóstce".

2015-11-12 15:15 Autor: ps, źródło: JKH, mat. pras.
JKH zwycięstwem nad Naprzodem Janów zapewnił sobie udział w ''szóstce'' najlepszych klubów Polskiej Hokej Ligi
0

Zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie na „szóstkę”

JKH GKS Jastrzębie wygrał z Naprzodem Janów 3:0 i zapewnił sobie możliwość rywalizacji wśród najlepszych sześciu zespołach po dwóch rundach sezonu zasadniczego. To nie jedyna korzyść piątkowego zwycięstwa. Wiadomo już, że wicemistrzowie mają pewne co najmniej czwarte miejsce na zakończenie drugiej rundy, co w praktyce oznacza, że JKH zagra również w turnieju finałowym Pucharu Polski!

2015-10-31 09:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Spędź halloween na Jastorze. Impreza startuje o godz. 18:00
0

Spędź halloween na Jastorze

MOSiR Jastrzębie organizuje na jastrzębskim Jastorze ślizgawkę halloweenową, na której przewiduje się ciekawe atrakcje.

2015-10-29 11:00 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
JKH przegrał na Jastorze po rzutach karnych 4:5 z Unią Oświęcim. Mimo to jastrzębianie zanotowali awans w tabeli
0

JKH przegrywa w karnych na Jastorze

Pomimo domowej porażki z Unią Oświęcim (4:5 po rzutach karnych), hokeiści JKH GKS Jastrzębie awansowali na 4. miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi, zrównując się punktami z najbliższym rywalem, Orlikiem Opole.

2015-10-26 07:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Młodzież z SMS Sosnowiec uległa gospodarzom z Jastrzębia-Zdroju 7:0
0

Hokeiści z Sosnowca polegli na Jastorze

We wtorek na jastrzębskim Jastorze hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmowali młodzież z SMS U20 Sosnowiec. Blisko pół godziny przyjezdni bronili dostępu do własnej bramki, ale gdy sprawy w swoje ręce wziął najbardziej doświadczony zawodnik na tafli, Leszek Laszkiewicz, nastąpiło przełamanie. Ostatecznie jastrzębianie wygrali 7:0, a wynik ustalił wracający po kontuzji barku, Richard Bordowski.

2015-10-14 12:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie