Kamil Adamek zawodnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie

Nowym napastnikiem GKS-u od wczoraj jest zaprawiony w ligowych bojach Kamil Adamek.

2017-09-29 08:24 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
GKS 1962 Jastrzębie podzielił się punktami z Wisłą Puławy
0

W meczu 10. kolejki II ligi GKS zremisował przy Harcerskiej z Wisłą Puławy 1:1. Bramkę dla zespołu Jarosława Skrobacza zdobył w 8. minucie Krzysztof Gancarczyk.

2017-09-25 08:53 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: Warta Poznań przerywa serię GKS-u Jastrzębie
0

W 9 kolejce II ligi piłkarze Jarosława Skrobacza pierwszy raz w tym sezonie musieli uznać wyższość swoich rywali. Porażka 0:1 z Wartą Poznań, przerwała serię 8 spotkań bez porażki.

2017-09-16 21:07 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
III liga: Pniówek Pawłowice zmierzy się z czerwoną latarnią
0

Kolejny mecz mają przed sobą zawodnicy Jana Wosia. W 8 kolejce, rozgrywek III ligi Pniówek zmierzy się z Polonią Głubczyce.

2017-09-14 10:59 Autor: PS
Happening Artystyczny w Parku Zdrojowym już wkrótce!
0

„Jastrzębskie Prezentacje Artystyczne 2017” to nie tylko wystawy i spotkania z ich autorami. W programie znalazły się również takie wydarzenia, jak happening artystyczny, flash mob czy malowanie muralu.

2017-09-13 15:51 Autor: df, źródło: materiały prasowe
II liga: W Jastrzębiu mamy lidera
0

W meczu 8. kolejki II ligi GKS Jastrzębie pokonał Olimpię Elbląg 2:1. Bramki w drugiej połowie  zdobyli niezawodni Farid Ali i Kamil Jadach.

2017-09-10 13:20 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Chcesz poczuć się jak zawodnik JKH Jastrzębie ? Od dziś to możliwe dzięki ogólnodostępnym ślizgawkom
0

Lodowisko Jastor to nie tylko arena spotkań JKH Jastrzębie. Na tafli lodowej każdy z nas może poczuć się jak zawodowy hokeista. Wszystko to dzięki ogólnodostępnym ślizgawkom.

2017-08-29 09:28 Autor: PS
II liga: GKS Jastrzębie w doliczonym czasie wyszarpał zwycięstwo w meczu ze Zniczem Pruszków
0

Fenomenalne widowisko mają za sobą kibice, którzy dzisiaj przyszli na Harcerską wspierać GKS Jastrzębie w kolejnym meczu na szczeblu II ligi.

2017-08-26 20:11 Autor: PS
II liga: GKS Jastrzębie inkasuje kolejne trzy punkty w starciu z GKS-em Bełchatów
0

W meczu 5. kolejki II ligi Jastrzębianie pokonali GKS Bełchatów 2:0 po bramkach Farida Alego oraz Kamila Jadacha.

2017-08-23 21:02 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: GKS 1962 Jastrzębie zdobył Stalową Wolę
0

W meczu 4 kolejki II ligi, GKS 1962 Jastrzębie po golach Farida Alego i Tomasza Dzidy pokonuje 2:0 Stal Stalowa Wola, i tym samym umacnia się w czubie tabeli.

2017-08-19 20:32 Autor: PS