Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Skrą i jest bliżej finału PlusLigi
0

Jastrzębski Węgiel w atmosferze katastrof górniczych rozegrał w sobotę pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Polski. Obrońcy tytułu pokonali PGE Skrę Bełchatów 3:0 i prowadzą 1:0 w rywalizacji do dwóch zwycięstw. Mecz poprzedziła minuta ciszy, zawodnicy wystąpili z czarnymi wstążkami na koszulkach na znak żałoby.

2022-04-25 11:00 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel zagra o finał Mistrzostw Polski
0

W środowy wieczór kibice Jastrzębskiego Węgla mieli powody do radości. Trzeci i decydujący mecz w ćwierćfinale PlusLigi zakończył się zwycięstwem jastrzębian 3:0. Jastrzębski w półfinale zmierzy się ze Skrą Bełchatów. Pierwszy mecz w serii do dwóch zwycięstw już w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju.

2022-04-22 11:32 Autor: KB, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Liga Mistrzów: ZAKSA wygrywa do zera w Jastrzębiu
0

W pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z z Jastrzębskim Węglem bez straty seta. Rewanż – 7 kwietnia w Kędzierzynie-Koźlu o godz. 20:00.

2022-03-31 17:19 Autor: Marta Pawletko / Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel rozgromił mistrza Włoch
0

Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe mistrza Włoch Cucine Lube Civitanova 3:0 w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

2022-03-09 10:07 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył po ciężkim meczu w derbach Śląska
0

W rozegranym w sobotę meczu 22. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał po tie-breaku GKS Katowice 3:2.

2022-03-07 16:05 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel. Puchar Polski nie dla nas
0

W finale Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel nie sprostał Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrywając 0:3 (20:25, 14:25, 19:25).

2022-03-02 18:00 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jesteśmy w półfinale Pucharu Polski! Jurij Gladyr zastaje na dłużej [wideo]
0

Jesteśmy w półfinale Pucharu Polski! W środę na własnym parkiecie zawodnicy Jastrzębskiego Węgla pokonali drużynę z Warszawy. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

2022-02-24 16:07 Autor: ap
Siatkarze walczą o Puchar Polski. Dzisiaj ważny mecz!
0

Już dzisiaj siatkarze Jastrzębskiego Węgla na własnym parkiecie rozegrają mecz o półfinał Pucharu Polski. Ćwierćfinałowym przeciwnikiem jastrzębskiego zespołu będzie drużyna z Warszawy. Trzymamy kciuki!

2022-02-23 12:40 Autor: ap
JW: cztery sety w Zawierciu. Blok Fornala wieńczy spotkanie
0

W meczu 21. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał na wyjeździe Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:1. Dzięki tej wygranej jastrzębska drużyna umocniła się na drugim miejscu w tabeli PlusLigi.

2022-02-21 11:23 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel