Tę wizytę siatkarze i sztab szkoleniowy Jastrzębskiego Węgla z pewnością zapamiętają na długo. Pomarańczowi odwiedzili kopalnię Borynia – Zofiówka – Jastrzębie Ruch Jastrzębie i zjechali na poziom 600. Jakie były ich wrażenia?

2019-01-18 15:10 Autor: ap
Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla
0

W ostatnim starciu w tym roku Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Czarnych Radom. W meczu 14. kolejki PlusLigi siatkarze z Jastrzębia odnieśli zwycięstwo 3:0.

2018-12-31 12:30 Autor: ap, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Moje święta: Dawid Konarski
0

Zapytaliśmy kilku osób związanych z Jastrzębiem, jak spędzają święta i jakie mają wspomnienia związane z przeżywaniem Wigilii, Sylwestra i Nowego Roku. Dzisiaj na  pytania odpowiada siatkarz Jastrzębskiego Węgla — Dawid Konarski.

2018-12-25 13:00 Autor: ap
Jastrzębski Węgiel zaprezentował nowego – starego trenera
0

To nietypowa sytuacja w połowie siatkarskiego sezonu. Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel przedstawił nowego szkoleniowca. Drużynę z Jastrzębia poprowadzi dobrze znany kibicom Roberto Santilli.

2018-12-21 11:27 Autor: ap
Jastrzębski Węgiel: zacięty bój z ONICO
0

W miniony weekend Jastrzębski Węgiel rozegrał emocjonujący mecz z ONICO z Warszawy. Mimo zaangażowania, rywalom udalo pokonać naszą drużynę po zaciętych pięciu setach.

2018-12-18 08:59 Autor: materialy prasowe
Jastrzębski Węgiel bez punktów z Chemikiem
0

W meczu 9. kolejki Plus Ligi Chemik Bydgoszcz wygrał w Jastrzębiu-Zdroju 3:0.

2018-11-27 09:07 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Porażka Jastrzębskiego Węgla z liderem
0

W meczu 6. kolejki PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Jastrzębskim Węglem bez straty seta i pozostała liderem rozgrywek. Przeciwnicy Pomarańczowych pokazali, że zasłużenie prowadzą ligowej stawce.

2018-11-08 10:09 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel lepszy od Mistrza Polski
0

Jastrzębski Węgiel pokonał Mistrza Polski PGE Skrę Bełchatów. Zwycięstwo to pozwoliło siatkarzom wskoczyć na podium w ligowej tabeli.

2018-11-05 09:56 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel bez wygranego seta
0

Jastrzębski Węgiel nie sprostał szczecińskiej Stoczni i przegrał u siebie. Co więcej, nie zdołał wygrać żadnej partii.

2018-10-22 08:40 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Prezentacja i mecz otwarcia Jastrzębskiego Węgla
0

Jastrzębski Węgiel na sezon 2018/2019 zaprezentowany. Znakomitą oprawę nadał temu wydarzeniu niezawodny duet artystów znanych z prowadzenia dopingu podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski: Grzegorz Kułaga – Marek Magiera. Na deser grający w nowych strojach Pomarańczowi pewnie pokonali mistrza Niemiec Berlin Recycling Volleys 4:0.

2018-10-05 08:41 Autor: szuM, źródło: jastrzebskiwegiel.pl