Jastrzębski Węgiel

Pomarańczowi pewnie wygrali z Effectorem Kielce
0

Zespół Jastrzębskiego Węgla pokazał, że zapomniał już o porażce w rundzie finałowej Pucharu Polski. Na ligowy mecz z Effectorem Kielce nasi siatkarze wyszli skoncentrowani i bez straty seta pokonali przeciwników.

2017-01-23 16:25 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Scott Touzinsky opuszcza Jastrzębski Węgiel
0

Po 13 latach profesjonalnej gry w siatkówkę przyjmujący Pomarańczowych postanowił zakończyć karierę zawodową. We wtorek Amerykanin pożegnał się z klubem. Przeczytajcie, jaka była przyczyna jego decyzji.

2017-01-20 15:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel wrócił bez pucharu
0

Za nami rozgrywki Pucharu Polski. Zacięty mecz Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozstrzygnął się w czterech setach.

2017-01-16 08:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi w finale Pucharu Polski
0

Trwa dobra passa Jastrzębskiego Węgla. Po ostatnich meczach w lidze nasi siatkarze zajmują 4. lokatę w tabeli. Natomiast w Pucharze Polski awansowali do turnieju finałowego.

2017-01-11 22:40 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski
0

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel pokonał BBTS Bielsko-Biała 3:0 i awansował do kolejnej rundy tych rozgrywek.

2017-01-05 18:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Porażka siatkarzy Jastrzębskiego Węgla w Olsztynie
0

Czwartą porażkę w obecnym sezonie PlusLigi ponieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W Olsztynie lepsza była drużyna AZS-u, która wygrała całe spotkanie 3:1.

2016-12-23 00:27 Autor:
Gładkie zwycięstwo na wyjeździe
0

Wyjazdowym zwycięstwem zakończył się pojedynek Jastrzębskiego Węgla z Łuczniczką Bydgoszcz. Gospodarze nie ugrali w tym spotkaniu nawet seta.

2016-12-16 22:35 Autor:
Z piekła do nieba. Wygrana po długim pojedynku
0

W 13. kolejce PlusLigi Jastrzębski Węgiel wygrał u siebie z Politechniką Warszawską 3:2

2016-12-11 20:25 Autor:
Zawodnik Jastrzębskiego Węgla czytał przedszkolakom bajki
0

To było wielkie przeżycie dla małych mieszkańców naszego miasta, uczęszczających do Przedszkola nr 2. W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, w której bierze udział placówka, dzieci odwiedził siatkarz Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel - Marcin Bachmatiuk.

2016-12-10 07:00 Autor: dk ; źródło: materiały prasowe UM Jastrzębie-Zdrój
Komplet punktów wywalczony w Radomiu. Czarni pokonani
0

W 12. kolejce Plus Ligi Cerrad Carni Radom przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3. Był to koniec zwycięskiej serii zespołu gospodarzy, którzy wygrali aż 3 poprzednie spotkania.

2016-12-04 09:35 Autor: