Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel: zacięty bój z ONICO
0

W miniony weekend Jastrzębski Węgiel rozegrał emocjonujący mecz z ONICO z Warszawy. Mimo zaangażowania, rywalom udalo pokonać naszą drużynę po zaciętych pięciu setach.

2018-12-18 08:59 Autor: materialy prasowe
Jastrzębski Węgiel bez punktów z Chemikiem
0

W meczu 9. kolejki Plus Ligi Chemik Bydgoszcz wygrał w Jastrzębiu-Zdroju 3:0.

2018-11-27 09:07 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Porażka Jastrzębskiego Węgla z liderem
0

W meczu 6. kolejki PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Jastrzębskim Węglem bez straty seta i pozostała liderem rozgrywek. Przeciwnicy Pomarańczowych pokazali, że zasłużenie prowadzą ligowej stawce.

2018-11-08 10:09 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel lepszy od Mistrza Polski
0

Jastrzębski Węgiel pokonał Mistrza Polski PGE Skrę Bełchatów. Zwycięstwo to pozwoliło siatkarzom wskoczyć na podium w ligowej tabeli.

2018-11-05 09:56 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel bez wygranego seta
0

Jastrzębski Węgiel nie sprostał szczecińskiej Stoczni i przegrał u siebie. Co więcej, nie zdołał wygrać żadnej partii.

2018-10-22 08:40 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Prezentacja i mecz otwarcia Jastrzębskiego Węgla
0

Jastrzębski Węgiel na sezon 2018/2019 zaprezentowany. Znakomitą oprawę nadał temu wydarzeniu niezawodny duet artystów znanych z prowadzenia dopingu podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski: Grzegorz Kułaga – Marek Magiera. Na deser grający w nowych strojach Pomarańczowi pewnie pokonali mistrza Niemiec Berlin Recycling Volleys 4:0.

2018-10-05 08:41 Autor: szuM, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Rusza sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla
0

Już wkrótce rozpocznie się kolejny sezon sportowych emocji z udziałem Jastrzębskiego Węgla. Od przyszłego tygodnia fani siatkarskiej rywalizacji będą mogli kupić karnety.

2018-08-16 11:48 Autor: nm, materiały prasowe
Jakub Turski w Jastrzębskim Węglu na następny sezon
0

Jastrzębski Węgiel przedłużył kontrakt z Jakubem Turskim. Nowa umowa z młodym środkowym będzie obowiązywać na najbliższy sezon z możliwością jej prolongaty o kolejny rok.

2018-07-12 09:49 Autor: szuM, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie szuka nowych fanów
0

W związku ze zbliżającym się nowym sezonem w PlusLidze Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie szuka nowych chętnych do współnego kibicowania Jastrzębskiemu Węglowi.

2018-07-05 12:03 Autor: jastrzebskiwegiel.pl
Jastrzębski Węgiel wygrywa na koniec sezonu
0

W trzecim, decydującym meczu o piąte miejsce w PlusLidze Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:1.

2018-04-30 09:00 Autor: szuM, źródło: jastrzebskiwegiel.pl