JKH

JKH GKS Jastrzębie minimalnie przegrał z GKS-em Tychy 0:1
0

Minimalna porażka JKH GKS Jastrzębie z Mistrzem Polski

Bez punktów opuszczają Tychy hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy przez sześćdziesiąt minut walczyli z mistrzem jak równy z równym, ale gdy wszyscy byli myślami w dogrywce najaktywniejszy atak gospodarzy wyprowadził celny cios.

2016-01-04 16:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
W niedzielę 3 stycznia JKH GKS Jastrzębie jedzie do Tychów na mecz Polskiej Hokej Ligi
0

Już jutro hokeistów JKH czeka mecz wyjazdowy w ramach Polskiej Hokej Ligi

W niedzielę 3 stycznia hokeiści JKH GKS Jastrzębie pojadą do Tychów na mecz wyjazdowy Polskiej Hokej Ligi.

2016-01-02 12:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
JKH przegrał w ćwierćfinale Pucharu Polski z Comarch Cracovią 0:3
0

JKH GKS Jastrzębie przegrywa w ćwierćfinale Pucharu Polski

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zagrają w finale Pucharu Polski. Po przegranej 0:3 z Comarch Cracovią to zawodnicy Pasów powalczą o krajowe trofeum. Drugim finalistą okazał się niespodziewanie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ, który sensacyjnie wyeliminował faworytów i obrońców tytułu - GKS Tychy.

2015-12-30 10:50 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie rozegra 29 grudnia mecz półfinałowy Pucharu Polski z Comarchem Cracovia
0

JKH GKS Jastrzębie: już za dwa dni mecz półfinałowy Pucharu Polski

29 grudnia w meczu półfinałowym Pucharu Polski w hokeju na lodzie JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Comarch Cracovią.

2015-12-27 10:10 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH przegrał po rzutach karnych w meczu wyjazdowym Polskiej Hokej Ligi z zespołem TatrySki Podhale Nowy Targ
0

JKH przegrywa w Nowym Targu po rzutach karnych

Z lekkim niedosytem opuszczają Nowy Targ hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy drugi raz w tym sezonie przegrali na terenie Szarotek po rzutach karnych (4:5). Nie byłyby one konieczne, gdyby nie feralna 58. minuta, w której gospodarze wykorzystali błąd defensywy JKH i wyrównali stan meczu.

2015-12-23 11:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
22 grudnia w Nowym Targu JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z miejscową drużyną TatrySki Podhale
0

W najbliższy wtorek kolejny mecz hokeistów JKH GKS Jastrzębie

Już w najbliższy wtorek, 22 grudnia, kolejna kolejka Polskiej Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z zespołem TatrySki Podhale Nowy Targ.

2015-12-20 15:25 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie w wyjazdowym meczu pokonał Unię Oświęcim 4:3
0

JKH GKS Jastrzębie zwycięża w Oświęcimiu. Dziś na Jastorze Comarch Cracovia

Komplet trzech punktów wywożą z Oświęcimia hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym pojedynku pokonali Unię 4:3. Decydująca bramka padła na początku trzeciej odsłony, gdy przed bramką gospodarzy zimną krew zachował Juraj Petro.

2015-12-13 12:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH zwyciężył 4:1 z Podhalem. Mecz nerwowej atmosfery zwieńczyła kłótnia i przepychanka, w której uczestniczył także trener gości
0

Zwycięstwo JKH zwieńczone przepychanką z udziałem trenera gości

Kolejne punkty dopisali do swojego dorobku hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy pokonali na Jastorze TatrySki Podhale Nowy Targ w stosunku 4:1. Zażarta walka trwała nie tylko na tafli. Pół minuty przed końcem, gdy losy meczu były już rozstrzygnięte do boksu gospodarzy wtargnął trener gości, Marek Ziętara, który bardzo agresywnie przedstawiał rywalom swoje racje.

2015-12-03 12:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Po zaciętym pojedynku JKH GKS Jastrzębie przegrał w Krakowie z Comarchem Cracovia 2:3
0

JKH: minimalna porażka po zaciętym pojedynku. Dziś mecz z Nowym Targiem

Bez punktów, ale z podniesioną głową opuszczają Kraków hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym i pełnym zwrotów akcji pojedynku ulegli Pasom 2:3. Teraz jastrzębian czeka seria trzech meczów przed własną publicznością, którą rozpocznie wtorkowy mecz z Podhalem.

2015-12-01 11:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Bramkarz JKH zachował czyste konto w wygranym 4:0 meczu z Unią Oświęcim
0

JKH zwycięża na Jastorze z czystym kontem

Bez większych komplikacji przebiegł piątkowy mecz z Unią Oświęcim, w którym JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonał zespół z Małopolski 4:0. Gole dla miejscowych zdobywali kolejno: Mateusz Danieluk, Tomáš Semrád, Michal Plichta oraz Łukasz Nalewajka.

2015-11-28 16:30 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie