JKH GKS Jastrzębie

Ligowy dreszczowiec z udziałem JKH
0

Regulaminowy czas nie pozwolił wyłonić zwycięzcy pojedynku rozgrywanego pomiędzy Comarch Cracovią a JKH GKS Jastrzębie. Dopiero seria rzutów karnych przechyliła szalę zwycięstwa na stronę JKH.

2018-01-04 20:04 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Poraża jastrzębian z Tauronem Katowice, Andrej Themar katem JKH
0

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

2017-12-20 14:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Ostatni mecz JKH z maskotkami w tle
0

Przed kibicami hokeja piąta edycja akcji Teddy Bear Toss, która odbędzie się na Jastorze podczas meczu z MH Automatyką Gdańsk. To będzie ostatni mecz, jaki hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają przed własną publicznością w 2017 roku.

2017-12-14 15:56 Autor: PS
Słodki smak rewanżu JKH w Opolu
0

Ekipa znad czeskiej granicy skutecznie zrehabilitowała się za ostatnią porażkę z Orlikiem Opole na Jastorze. Na Toropolu to podopieczni Roberta Kalabera byli górą, 5:1.

2017-12-03 11:39 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Quiz na niedzielę: czy rozpoznasz barwy jastrzębskich klubów sportowych ?
0

Z myślą o fanach sportowych emocji przygotowaliśmy quiz o barwach klubowych. Sprawdźcie swoją wiedzę na temat klubów sportowych z Jastrzębia-Zdroju i okolic.

2017-11-26 11:49 Autor: PS
Mariusz Czerkawski w sobotę na Jastorze
0

Kwalifikacje "Czerkawski Cup 2017" rozegrane zostaną w najbliższą świąteczną sobotę, czyli 11 listopada na Jastorze.

2017-11-08 18:02 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Hokej: Porażka JKH w hicie kolejki
0

Piątkowy wieczór nie był zbyt udany dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w przegranym 1:3 meczu z Comarch Cracovią stracili nie tylko punkty, ale również swojego najlepszego napastnika, Tomasza Kominka.

Hokej: Hit kolejki na Jastorze
0

To będzie niewątpliwie hit kolejki. W piątkowy wieczór na Jastorze dojdzie do pojedynku wicelidera Polskiej Hokej Ligi, JKH GKS Jastrzębie i trzeciego w tabeli mistrza Polski, Comarch Cracovii. Starcie z Pasami rozpocznie się o godzinie 20:15.

2017-11-02 12:12 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Hokej: GKS Katowice bez szans w starciu z JKH
0

Warto było przyjść w niedzielny wieczór na lodowisko Jastor, gdzie po świetnym widowisku hokeiści JKH odprawili Tauron KH GKS Katowice po wygranej w stosunku 5:2.

2017-10-24 10:42 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Hokej: W niedzielę na Jastor przyjedzie Tauron GKS Katowice
0

W najbliższą niedzielę do Jastrzębie przyjedzie drużyna Tauronu GKS Katowice. Spotkanie będzie okazją na to by odskoczyć w tabeli hokeistom z Katowic.

2017-10-20 10:20 Autor: PS