JKH GKS Jastrzębie

Zmarł Stanisław Pastryk
1

Dziś rano w wyniku ciężkiej choroby zmarł Stanisław Pastryk – wieloletni działać JKH GKS Jastrzębie.

2016-08-16 15:10 Autor: pww
JKH GKS Jastrzębie kończy ostrawski turniej hokeja na II miejscu
0

W finałowym spotkaniu piątej edycji Turnieju o Puchar RT Torax jastrzębianie nie dali rady wydrzeć zwycięstwa dobrze dysponowanym gospodarzom i finalnie zajęli miejsce II.

2016-08-14 10:15 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie z pierwszym transferem
0

Niedawno hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli ostatni etap przygotowań do sezonu - zajęcia na lodzie. W tym samym czasie zawodnikiem jastrzębskiego klubu został czeski napastnik, Tomasz Kominek.

2016-07-28 10:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Znamy wstępny plan meczów kontrolnych Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie na chwilę obecną mają zaplanowanych siedem meczów kontrolnych, wśród których m.in. V Turniej o Puchar RT Torax w Porubie.

2016-07-22 10:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie zajął 2. miejsce w rankingu opublikowanym przez MSiT
0

JKH GKS Jastrzębie na drugim miejscu w rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie zajął 2. miejsce w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, opublikowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

2016-06-27 11:00 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
W niedzielę 26 czerwca JKH GKS Jastrzębie organizuje w Galerii Zdrój ''Dzień z hokejem''
0

Weź udział w Dniu Hokeja z Jastrzębskim Klubem Hokejowym GKS Jastrzębie

W niedzielę 26 czerwca, w Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej, odbędzie się Dzień Hokeja, zorganizowany przez Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie.

2016-06-16 10:00 Autor: ps, źródło: mat. pras. / JKH
Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie wziął udział w Festiwalu Organizacji Pozarządowych
0

JKH GKS Jastrzębie wziął udział w Festiwalu Organizacji Pozarządowych

W sobotę w Jarze Południowym w Jastrzębiu-Zdroju odbył się kolejny Festiwal Organizacji Pozarządowych. Nie mogło zabraknąć tam Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie, który na swoim stoisku zaprezentował okazałe puchary zdobyte w tym sezonie przez zdolną młodzież.

2016-06-06 17:35 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS Jastrzębie podsumował występy swoich najmłodszych zawodników w sezonie 2015/2016
0

JKH GKS Jastrzębie podsumował sezon młodzieżowych drużyn

Sezon 2015/2016 dobiegł końca. W zakończonych rozgrywkach na różnym szczeblu JKH był reprezentowany przez drużyny w siedmiu kategoriach wiekowych (6-20 lat). W ogólnopolskiej rywalizacji aż pięć z tych drużyn wywalczyło miejsca na podium.

2016-05-13 10:20 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Najmłodsi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zdobyli złoto i srebro Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja
0

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie z medalami prestiżowych imprez

Pod koniec kwietnia młodzi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie wzięli udział w dwóch prestiżowych zawodach- Mistrzostwach Polski juniorów oraz Ogólnopolskim Turnieju Mini Hokeja. Z obu imprez jastrzębianie przywieźli medale.

2016-05-04 09:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Plakat promujący charytatywny mecz z udziałem zawodników JKH GKS Jastrzębie
0

Charytatywny mecz na jastrzębskim Jastorze już za dwa tygodnie

Już za dwa tygodnie, 17 kwietnia, na jastrzębskim Jastorze rozegrany zostanie mecz charytatywny z udziałem zawodników Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie.

2016-04-03 10:45 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie