JKH GKS Jastrzębie

Zwycięski dreszczowiec na Jastorze. Przed JKH trudne spotkania
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli kolejne zwycięstwo w 2024 roku, dzięki czemu powiększyli przewagę nad kolejną ekipą w tabeli do pięciu punktów. W niedzielny wieczór zespół pokonał PZU Podhale Nowy Targ 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) po golach Roberta Arraka i Jakuba Martiski. Trzeba jednak przyznać, że nerwowa końcówka potrafiła przyprawić o siwe włosy... Tym większe brawa dla Jakuba Lackovicia, który na finiszu podczas gry w osłabieniu spisywał się znakomicie.

2024-01-08 17:00 Autor: kb
Przed JKH pierwszy mecz w nowym roku
0

Niecodziennym, jak na polski hokej, środowym terminem JKH GKS Jastrzębie powita 2024 rok. W pierwszym styczniowym spotkaniu podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Energę Toruń i... po raz kolejny będzie to spotkanie o przysłowiowe „sześć punktów”.

2024-01-03 13:00 Autor: kb
Przedświąteczna
0

Przedświąteczna "demolka" w Sanoku. Czas na Puchar Polski

W piątkowym meczu JKH GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Marmę Ciarko STS Sanok 10-5. Teraz jastrzębianie skupiają się na Pucharze Polski, już jutro zagrają o awans do finału!

2023-12-27 15:00 Autor: kb
Trudna przeprawa w Krakowie. JKH przegrywa z Cracovią (1:5)
0

Nie udało się zespołowi JKH GKS Jastrzębie przełamać wyjazdowego impasu, a zarazem zrewanżować Comarch Cracovii za porażkę sprzed miesiąca. W czwartkowy wieczór w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną podopieczni Roberta Kalabera wysoko przegrali pod Wawelem, zdobywając honorowego gola dopiero w 58. minucie zawodów. O porażce zadecydowała druga tercja, w której Jakub Lacković skapitulował trzykrotnie.

2023-12-08 17:00 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Co za mecz, co za emocje! Koncert Spirko i lider pokonany!
0

Niech żałują ci, których we wtorkowy wieczór zabrakło na Jastorze! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w pięknym, znakomitym, efektownym stylu podnieśli się po niedzielnej klęsce w Nowym Targu, pokonując w derbach mistrza Polski i lidera Tauron Hokej Ligi GKS Katowice 4:3 (0:2, 2:0, 2:1). Bohaterem dnia okazał się zdobywca hattricka Rastislav Spirko.

2023-11-29 13:00 Autor: kb
Sromotna porażka na Podhalu. W Nowym Targu Jastrzębie
0

Sromotna porażka na Podhalu. W Nowym Targu Jastrzębie "przyjęło" dychę!

Porażką 10:3 zakończyła się wyprawa hokeistów z Jastrzębia do Nowego Targu. Lepsi i to znacznie od hokeistów JKH okazali się zawodnicy Podhala.

2023-11-27 18:00 Autor: kb
Przełamać serię porażek! JKH zmierzy się dziś z Zagłębiem Sosnowiec
0

Po trzech porażkach z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie wypadli z czołowej czwórki Tauron Hokej Ligi. Wprawdzie „tragedii nie ma”, ale trudno w takiej sytuacji mówić o dobrych nastrojach. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Zagłębie Sosnowiec i... lepszej okazji do przełamania nie mogli sobie wymarzyć. Ten przeciwnik wybitnie „pasuje” jastrzębianom. Na pół setki ostatnich spotkań z Zagłębiem JKH GKS wygrał 48!

2023-11-24 15:00 Autor: kb
Wraca Ekstraliga. Dziś JKH podejmie Ciarko Sanok
0

Za nami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas jednak wracać do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Spotkanie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

2023-11-17 15:00 Autor: kb
0

"Zrealizowaliśmy założenia". Rafał Biernacki o przerwie reprezentacyjnej

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powoli wracają myślami do rozgrywek Tauron Hokej Ligi. W poniedziałek większość drużyny pracowała pod czujnym okiem Rafała Bernackiego, natomiast od wtorku opiekę nad zespołem (już w pełnym zestawieniu) przejął Robert Kalaber. - Zrealizowaliśmy wszystkie założenia” - deklaruje Bernacki odnośnie działań w trakcie „przerwy na reprezentację”.

2023-11-16 09:00 Autor: kb
Hokej: chwila na regenerację przed rozpoczęciem kolejnej rundy
0

Czwartkowym meczem z Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli drugą rundę Tauron Hokej Ligi. Aktualnie uczestnicy rozgrywek mogą liczyć na moment wytchnienia za sprawą „przerwy na reprezentację”. JKH wykorzystuje ten czas do pracy nad przygotowaniem fizycznym pod okiem II trenera Rafała Bernackiego. Nie zabraknie też chwili na regenerację.

2023-11-08 11:00 Autor: lk, źródło: JKH GKS Jastrzębie