JKTS Jastrzębie

Anna Kubiak została powołana na Mistrzostwa Europy
0

Polski Związek Tenisa Stołowego powołał zawodniczki na Mistrzostwa Europy juniorów i kadetów. Wśród nich jest także Anna Kubiak. Trzymamy kciuki za mieszkankę Jastrzębia.

2019-06-25 08:58 Autor: ap
Anna Kubiak na podium Grand Prix Polski w Gdańsku
0

Liczna ekipa młodych pingpongistów JKTS-u Jastrzębie-Zdrój wystartowała w 3. Grand Prix Polski Młodzików w Gdańsku. Na stołach Ośrodka Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby jastrzębska ekipa pokazała, że jest nie tylko liczna, ale też bardzo dobrze wyszkolona i waleczna.

2017-04-02 14:10 Autor: df, źródło: JKTS Jastrzębie
JKTS odnosi sukcesy w lidze i w krajowych turniejach
0

Zespół seniorek JKTS-u Jastrzębie-Zdrój wygrywa w lidze mecz za meczem. Z kolei w młodzieżowej kadrze jedna z zawodniczek odniosła sukces w mistrzostwach Śląska, a za kilka dni pojedzie na mistrzostwa Polski.

2017-04-02 12:35 Autor: df, źródło: JKTS Jastrzębie
Juniorka JKTS-u Jastrzębie trzecią zawodniczką na Śląsku!
0

Zawodniczki JKTS-u Jastrzębie mogą się pochwalić dobrymi wynikami zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego. Magdalena Graboń zdobyła w Bytomiu brązowy medal mistrzostw Śląska, a młodziczka Anna Kubiak awansowała do turnieju głównego Grand Prix Polski Juniorów w Krośnie.

2017-03-08 07:00 Autor: df, źródło: JKTS Jastrzębie
Tenisiści JKTS Jastrzębie znowu w czołówce
0

W dniu 30.10.2016 r. w Łaziskach Górnych odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzików i młodziczek w tenisie stołowym. Młodzi zawodnicy JKTS Jastrzębie zajęli czołowe miejsca.

2016-11-06 09:42 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
0

Anna Kubiak wicemistrzynią Polski!

Zawodniczka JKTS Jastrzębie wzięła udział w Mistrzostwach Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym, które odbyły się w Międzyzdrojach i odniosła w nich duży sukces.

2015-07-09 16:30 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Anna Kubiak przywozi z Czech dwa medale

Jastrzębianka reprezentująca barwy JKTS Jastrzębie odnotowała udany start podczas międzynarodowego turnieju tenisa stołowego „Prague Grand Prix 2015” zdobywając dwa medale.

2015-06-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Laura Kałużny zwycięża na turnieju tenisa stołowego

W ubiegły piątek odbył się XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych, w którym udział wzięła zawodniczka JKTS Jastrzębie.

2015-06-03 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ania Kubiak na podium GP Polski

Bardzo dobry występ Anny Kubiak. Zawodniczka JKTS Jastrzębie stanęła na trzecim stopniu podium Grand Prix Polski Zaczek i Żaków w tenisie stołowym. Zawody odbył się w dniach 24-26 października w Łodzi.

2014-10-30 08:37 Autor: mkor,źródło: mat.pras.
0

Młode jastrzębianki zwyciężają w Niemczech

Jastrzębianie wywalczył złoty medal na najbardziej prestiżowym młodzieżowym turnieju tenisa stołowego w Europie. Podczas Andro Kids Open 2014 w Dusseldorfie w deblu zwyciężyły Anna Kubiak oraz Laura Kałużny.

2014-08-30 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.