W inaugurującym spotkaniu III ligi, GKS Jastrzębie zmierzył się z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2015-08-09 16:40 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

To był dobry sezon. III liga ich nie przerosła

6. miejsce w III lidze. To był udany sezon beniaminka - GKSu 1962 Jastrzębie. Podopieczni Grzegorza Łukasika nie tylko utrzymali ligowy byt, ale ulokowali się też w górnej części tabeli.

2015-06-12 10:42 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Końcówka zadecydowała o wyniku. GKS przegrywa w Bielsku-Białej

GKS Jastrzębie doznało porażki w meczu z Rekordem Bielsko-Biała. Decydujące okazało się trafienie w doliczonym czasie gry autorstwa Olszowskiego.

2015-05-31 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił Ruch II Chorzów

Tak wysoko drużyna Grzegorza Łukasika w tym sezonie III ligi jeszcze nie wygrała. U siebie zwyciężyła rezerwy Ruchu Chorzów 5:1(2:1).

2015-05-28 07:43 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Jan Woś zachwycony Kamilem Jadachem

W meczu 31. kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie wygrał derby z Pniówkiem Pawłowice 1:0 (1:0). Złotego gola zdobył kapitan jastrzębskiej drużyny - Kamil Jadach.

2015-05-10 14:32 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS wygrywa z liderem ligi i przerywa jego serię

Mający problemy kadrowe piłkarze Grzegorza Łukasika wygrali w meczu z Odrą Opole 1:0 i jednocześnie przerwali passę sześciu kolejnych zwycięstw lidera opolsko-śląskiej grupy III ligi.

2015-04-26 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS 1962 tylko remisuje. Trener: to jak porażka

GKS Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała 2:2, mimo że do przerwy prowadził dwoma bramkami. W jastrzębskiej ekipie było wiele pretensji do pracy arbitra tego spotkania.

2014-11-05 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Zachwytów nie ma końca. GKS w czołówce III ligi!

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wygrali trzeci mecz ligowy z rzędu. W znakomitej dyspozycji jest Kamil Jadach, a forma całej drużyny zwyżkuje i nic nie wskazuje na to, by ekipa Grzegorza Łukasika miała się zatrzymać.

2014-09-23 07:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Udany początek GieKSy. Złoty gol na wagę 3 punktów

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie udanie rozpoczęli sezon w III lidze. Po meczu, w którym nie brakowało zarówno dobrej gry, jak i czerwonych kartek, podopieczni Grzegorza Łukasika pokonali Górnika Wesoła 1:0.

2014-07-27 18:55 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Kamil Jadach - strzelec pierwszego gola w Ornontowicach
0

100 goli GieKSy. Wiemy kto poprowadzi zespół w nowym sezonie

GKS 1926 Jastrzębie wygrał w ostatnim meczu sezonu 2013/2014 z Gwarkiem Ornontowice 2:1. Setnego gol jastrzębskiej drużyny w tegorocznych rozgrywkach ustrzelił Damian Tront. Ważna informacja płynie także z ławki trenerskiej mistrza IV ligi.

2014-06-15 11:58 Autor: mkor